24,8000 zł
-1,98% -0,5000 zł
ML System SA (MLS)

Powołanie członka Rady Nadzorczej

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 24 / 2019
Data sporządzenia: 2019-10-22
Skrócona nazwa emitenta
ML SYSTEM S.A.
Temat
Powołanie członka Rady Nadzorczej
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd ML System S.A. („Spółka”, „Emitent”) informuje, że w dniu 22 października 2019 r. Pan Marcin Madera został powołany na członka Rady Nadzorczej Spółki. Powołanie nastąpiło na podstawie uchwały nr 4 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 22 października 2019 r.
Pan Marcin Madera ukończył Wydział Finansów i Rachunkowości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Pan Marcin Madera jest licencjonowanym doradcą inwestycyjnym oraz doktorantem w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Był zatrudniony w Dom Maklerski TMS Brokers S.A. oraz Narodowym Banku Polskim, gdzie odpowiadał za analizę makroekonomiczną, zarządzaniem ryzykiem walutowym oraz stopy procentowej. Był związany podmiotami z obszaru equity asset management, m.in. podmiotami z grupy Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. oraz NN Investment Partners Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., gdzie odpowiadał za spółki z sektora budowlanego, nieruchomościowego oraz przemysłowego. Brał udział w licznych procesach IPO, SPO oraz tender offers. Obecnie jest związany z Grupą Polskiego Funduszu Rozwoju.
W pisemnym oświadczeniu z dnia 3 września 2019 r. Pan Marcin Madera wskazał, iż nie występuje po jego stronie konflikt interesów przy pełnieniu funkcji członka Rady Nadzorczej, nie prowadzi działalności konkurencyjnej wobec Spółki ani nie wykonuje żadnych czynności w innych podmiotach prowadzących działalność konkurencyjną, jako członek organów spółki kapitałowej, wspólnik spółki cywilnej lub wspólnik spółki osobowej, a także nie jest wpisany w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 r. o Krajowym Rejestrze Sądowym.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2019-10-22 Dawid Cycoń Prezes Zarządu
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.