0,1850 zł
4,52% 0,0080 zł
Merlin Group SA (MRG)

Powzięcie informacji w sprawie wniesienia pozwu o stwierdzeniu nieważności uchwał Walnego Zgromadzenia z dnia 23 grudnia 2019 roku.

Zarząd Merlin Group S.A. z siedzibą w Warszawie („Spółka” lub „Emitent”) niniejszym informuje, iż w dniu 22 stycznia 2019 roku otrzymał informację od akcjonariusza mniejszościowego Bluebird Capital S.A. z siedzibą w Warszawie o złożeniu w dniu 8 stycznia 2020 roku pozwu w przedmiocie stwierdzenia nieważności uchwały nr 3, 4 oraz 5 Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 23 grudnia 2019 roku. Akcjonariusz Emitenta powiadomił także, że w dniu 21 stycznia 2020 roku wniósł również wniosek o zabezpieczenie ww. powództwa.

Jednocześnie Zarząd Emitenta, informuje, iż do dnia publikacji niniejszego raportu nie otrzymał odpisu ww. powództwa jak również wniosku o zabezpieczenie, w związku z czym nie posiada informacji o zakresie zarzutów wniesionych przez akcjonariusza, jak również nie ma możliwości ustosunkowania się do nich.

Podstawa prawna:
4 ust. 2 pkt. 10 Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect"
Źródło: NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.