4,2100 zł
4,21% 0,1700 zł
Marvipol Development S.A. (MVP)

Zawarcie umowy przenoszącej własność udziałów w spółce realizującej projekt magazynowy

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 50 / 2019
Data sporządzenia: 2019-10-25
Skrócona nazwa emitenta
MARVIPOL DEVELOPMENT S.A.
Temat
Zawarcie umowy przenoszącej własność udziałów w spółce realizującej projekt magazynowy
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 48/2019 z dnia 30 września 2019 r., dotyczącego zawarcia przedwstępnej umowy sprzedaży udziałów w spółce realizującej projekt magazynowy, Zarząd Marvipol Development S.A. [Emitent] informuje, że w związku z dopełnieniem okoliczności oraz zdarzeń o charakterze formalno-prawnym, o których mowa w ww. raporcie bieżącym, jednostka zależna Emitenta – spółka pod firmą Marvipol Logistics S.A. z siedzibą w Warszawie, PG Dutch Holding I B.V. z siedzibą w Amsterdamie, Hermes Platinum sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz Hermes Logistics sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [Zbywcy] zawarły z Aberdeen Standard European Logistics Income PLC - spółką prawa brytyjskiego [Nabywca] przyrzeczoną umowę sprzedaży [Umowa] 100% udziałów w kapitale zakładowym spółki pod firmą PDC Industrial Center 92 sp. z o.o. [Spółka], która to spółka zrealizowała projekt magazynowy pod nazwą „Panattoni Park Warsaw VII” zlokalizowany w miejscowości Moszna Parcele, w gminie Brwinów [Projekt].
Przedmiotem Umowy jest przeniesienie na rzecz Nabywcy przez Zbywców prawa własności wszystkich udziałów w kapitale zakładowym Spółki, w tym 46 udziałów stanowiących 46% kapitału zakładowego Spółki należących dotychczas do Marvipol Logistics S.A.
Umowa została zawarta w wykonaniu postanowień zawartych w przedwstępnej umowie sprzedaży udziałów, o której Emitent informował w ww. raporcie bieżącym nr 48/2019 oraz na warunkach przedstawionych w tym raporcie, przy czym ustalona przez Zbywców i Nabywcę na kwotę 3,11 mln EUR wstępna cena sprzedaży udziałów będących w posiadaniu Marvipol Logistics S.A. może ulec istotnym zmianom, po dokonaniu ostatecznej wyceny aktywów Projektu, pomniejszonych o zobowiązania, która nastąpi do dnia 20 kwietnia 2020 roku oraz po rozliczeniu Kwot Zatrzymania do dnia 26 października 2024 roku, o których mowa w ww. raporcie bieżącym nr 48/2019.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2019-10-25 Robert Pydzik Pełnomocnik
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalendarium

  • NWZA ws. wyrażenia zgody na zawarcie umów przewidujących zarządzanie pomiędzy spółką, a wszystkimi obecnymi oraz przyszłymi spółkami zależnymi, wyrażenia zgody na zawieranie umów sprzedaży lokali przez spółkę lub spółki zależne na rzecz członków zarządu oraz kadry kierowniczej.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.