0,0500 zł
0,00% 0,0000 zł
M-Trans SA (MTS)

Zawieszenie obrotu akcjami spółki

Zarząd M-Trans S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: „Emitent”) informuje, iż Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. w dniu 11 lipca 2019 roku podjął uchwałę nr 693/2019 w sprawie zawieszenia obrotu na rynku NewConnect akcjami Emitenta w związku z nieprzekazaniem raportu rocznego za rok obrotowy 2018 oraz raportu kwartalnego za I kwartał roku 2019.

W związku z nieprzekazaniem w trybie i na warunkach obowiązujących w alternatywnym systemie obrotu raportu rocznego za rok obrotowy 2018 oraz raportu kwartalnego za I kwartał roku 2019, Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. postanowił zawiesić obrót akcjami Spółki do końca drugiego dnia obrotu następującego po dniu, w którym dana Spółka przekaże do publicznej wiadomości raport roczny za rok obrotowy 2018 oraz raport kwartalny za I kwartał roku 2019, w trybie i na warunkach obowiązujących w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.

Podstawa prawna:
§ 3 ust. 1 pkt 13) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ”Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:

Piotr Olszewski – Prezes Zarządu
Źródło: NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.