Łódź: próbował ukraść sąsiadowi choinkę i ozdoby

Do 10 lat więzienia grozi 47-letniemu mężczyźnie, który próbował ukraść choinkę i bombki należące do sąsiada - poinformowała w poniedziałek PAP łódzka policja. Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w jednej z kamienic w Łodzi.

(ingimage)

Policjanci powiadomieni zostali o kradzieży choinki wraz z ozdobami w dzielnicy Łódź-Widzew. Po przybyciu pod wskazany adres funkcjonariusze zastali pokrzywdzonego, który nakrył swojego sąsiada na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem. Sąsiad z pomieszczenia na strychu próbował ukraść jego choinkę wraz z ozdobami.

Włamywacz, widząc właściciela choinki, pozostawił łup na strychu i uciekł do zajmowanego przez siebie mieszkania. Policjanci odwiedzili amatora cudzej własności w jego domu i go zatrzymali. 47-letni mężczyzna, notowany wcześniej za podobne przestępstwa, usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.

Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Autor: Jacek Walczak

Źródło: PAP

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 1 januszbizensu

Bo ta choinka była więcej warta niż te wasze komunistyczne firemki za dyche ,które zbankrutowały ten kraj 30 lat temu :)

! Odpowiedz
4 10 karllos

to jest prawo..... jak to mówią sprawiedliwość się kupuje... za kilka bombek i choinkę którą gość chciał zabrać ze strychu ... 10 lat.... za przekręty setki miliardów złotych straconych w czasie grabieżczej prywatyzacji... nie odpowiedział nikt ....

! Odpowiedz
1 25 _xyz

Znowu ta Łódź...

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne