Locum w kolejnych miastach

Od lipca ubezpieczenie Locum jest dostępne w Łodzi, Szczecinie, w rejonie Kielc, oraz w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Inowrocławiu i Grudziądzu. Wcześniej ubezpieczenie zostało wprowadzone w aglomeracjach: stołecznej, Trójmieście, poznańskiej, wrocławskiej, katowickiej i krakowskiej. Do końca 2001 roku oferta zostanie rozszerzona na całą Polskę.
Ubezpieczenie Locum to pierwsza propozycja majątkowego CU dla klientów indywidualnych, wprowadzona na rynek w 2000 roku. Ubezpieczenie Locum cieszy się zainteresowaniem klientów, a sprzedaż rozwija się dobrze – powiedział Ryszard Bociong, prezes Commercial Union Polska – Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych.
Ubezpieczenie Locum charakteryzuje się szerokim zakresem ochrony – w ubezpieczeniu od ognia i innych zdarzeń losowych może obejmować do 19 ryzyk. Klient decyduje, według jakiej wartości zawiera ubezpieczenie: odtworzeniowej – z potrąceniem faktycznego zużycia przedmiotu ubezpieczenia – czy też według nowej wartości odtworzeniowej, w której faktyczne zużycie nie ma znaczenia. W ubezpieczeniu od kradzieży z włamaniem i rabunku klient może dokonać wyboru systemu ubezpieczenia: sumy stałe lub pierwsze ryzyko (dowolnie określa wysokość sumy ubezpieczenia). Polisa Locum może też obejmować szeroki zakres ubezpieczenia od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz zniszczeń w związku z kradzieżą z włamaniem i rabunkiem, a także odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Towarzystwo przywiązuje dużą wagę do sprawnej likwidacji szkód.
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne