Locum w całej Polsce

W zawieraniu umów pośredniczy około 3 600 specjalnie przeszkolonych agentów ubezpieczeniowych, brokerzy oraz kilka agencji ubezpieczeniowych. Wnioski o ubezpieczenie można też składać bezpośrednio w placówkach Towarzystwa – dane teleadresowe są dostępne w internecie: http://www.cu.com.pl/ . Osoby zainteresowane mogą też wysłać list pocztą elektroniczną pod adres: locum@cu.com.pl – w ten sposób można między innymi umówić wizytę agenta ubezpieczeniowego w mieszkaniu.

W przyszłym roku planujemy rozszerzenie oferty ubezpieczeń mieszkaniowych i wprowadzenie innych propozycji dla klientów indywidualnych – powiedział Ryszard Bociong, prezes Commercial Union Polska – Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych.

Ubezpieczenie Locum charakteryzuje się szerokim zakresem ochrony – w ubezpieczeniu od ognia i innych zdarzeń losowych może obejmować do 19 ryzyk. Klient decyduje, według jakiej wartości zawiera ubezpieczenie: odtworzeniowej – z potrąceniem faktycznego zużycia przedmiotu ubezpieczenia – czy też według nowej wartości odtworzeniowej, w której faktyczne zużycie nie ma znaczenia. W ubezpieczeniu od kradzieży z włamaniem i rabunku klient może dokonać wyboru systemu ubezpieczenia: sumy stałe lub tzw. „pierwsze ryzyko” (dowolnie określa wysokość sumy ubezpieczenia). Polisa Locum może też obejmować szeroki zakres ubezpieczenia od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz zniszczeń w związku z kradzieżą z włamaniem i rabunkiem, a także odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Towarzystwo przywiązuje dużą wagę do sprawnej likwidacji szkód.

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne