REKLAMA

Lider PiS Jarosław Kaczyński ocenia 100 dni rządu Leszka Miller

2002-01-26 18:45
publikacja
2002-01-26 18:45
"Polska potrzebuje moralnej rewolucji" - oświadczył lider Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podczas pierwszej ogólnopolskiej konwencji samorządowej tego ugrupowania w Warszawie. Kaczyński skrytykował ostro rząd Leszka Millera i wyraził przekonanie, że Polskę zmienić może tylko prawica i centroprawica.

Według Jarosława Kaczyńskiego bilans 100 dni rządów postkomunistów jest tak zły, że zaskoczyło to nawet ich przeciwników. Lider PiS zarzucił rządowi Millera, między innymi, godzenie w bezpieczeństwo energetyczne kraju, błędy w polityce negocjacyjnej z Unią Europejską i chaotyczne posunięcia gospodarcze.

Zdaniem Jarosława Kaczyńskiego wydarzenia związane z łódzkim pogotowiem pokazują bezmiar kryzysu moralnego w którym pogrążyła się Polska i dlatego Prawo i Sprawiedliwość proponuje program na wybory samorządowe ujęty w haśle "Prawo i Sprawiedliwość w każdym samorządzie.

"W Łodzi, przy dobrym samorządzie, te straszliwe rzeczy dziać by się nie mogły, ale wiemy kto tam rządzi" - powiedział Jarosław Kaczyński.
Źródło:IAR
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~zwolenik
jaroslaw byl zwierzchnikiem lecha glocojac na pis rzucilem glos w szambo

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki