Ławrow: Polska namawia Zachód do przedstawiania w Izraelu jej punktu widzenia

Rosja wie o tym, że Polska namawia przedstawicieli krajów zachodnich, by na uroczystościach w Izraelu 23 stycznia przedstawiali w wystąpieniach polski punkt widzenia odnoszący się do stanowiska Rosji wobec II wojny światowej - powiedział w piątek szef MSZ Siergiej Ławrow.

"W przyszłym tygodniu w Jerozolimie będzie wydarzenie międzynarodowe z udziałem m.in. prezydenta (Władimira) Putina (...). Wiemy, że nasi polscy koledzy - choć prezydent (Andrzej) Duda powiedział, że nie pojedzie na to wydarzenie, nie wiem czemu (...) - wiemy, że polscy koledzy próbują przekonać zachodnich uczestników (...), aby oni w swoich wystąpieniach przedstawili polski punkt widzenia odnoszący się do stanowiska Rosji wobec II wojny światowej" - powiedział Ławrow. (PAP)

awl/ ndz/ ap/

Źródło: PAP
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 43 drabio

Dwóch brutalnych osiłków skopało na śmierć słabeszego na ulicy następnie okradli co się dało tylko dlatego że ten był słabszy, nikt go nie bronił i się urodził 20 lat wczesniej, następnie uspokajając swoje sumienie jeden z nich tlumaczy, że należało się mu bo słabeusz miał krzywy nos, no i ma się rozumieć napastnik inaczej zrobić nie mogl.

Taka Komsomolska Prawda.

Takiemu jak Putin i Ławrow w ten sposób należałoby to tłumaczyć bo oni inaczej nie zrozumieją.

Ktokolwiek w to uwierzy czy cynicznie wykorzysta tą bajeczkę dla swojego interesu nie tyle nie jest godzien zaufania tych którzy odrodzili sie po ofiarach ale nawet tych którzy zadają się z bandziorem.

To co mówi Ławrow i Putin bardziej przypomina pokrętne tłumaczenie kryminalisty niż przyzwoitego człowieka. Nie dziwi to zważywszy na wulgarny język i tok rozumowania jego szefa czyli Putina.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 4,4% I 2020
PKB rdr 3,1% IV kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,5% I 2020
Przeciętne wynagrodzenie 5 282,8 zł I 2020
Produkcja przemysłowa rdr 1,1% I 2020

Znajdź profil