Laptop dla najmłodszych

Czasy, w których dzieci zadowalały się zabawkową imitacją laptopów powoli mijają.

Wprawdzie niektóre dzieci nadal artykułują potrzebę otrzymania laptopa utrzymanego w klimacie lalek Barbie bądź czarodziejek Winx, któremu to laptopowi zdecydowanie bliżej do zabawek (zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę drastycznie uproszczoną funkcjonalność), ale coraz więcej pociech domaga się prawdziwego sprzętu.
Szczęściem nie każdemu dziecku marzy się 'dorosły' laptop, ale potrzeba dorównania rodzicom w zakresie posiadanych urządzeń jest wśród młodszej młodzieży silna.

Stąd też prawdopodobnie propozycja PeeWee Pivot 2.0. Solidny, lekki i wytrzymały laptop stworzony z myślą o najmłodszych użytkownikach posiada obrotowy ekran dotykowy, kamerę internetową, wodoodporną klawiaturę oraz wbudowane 15 gier edukacyjnych. Dodatkowo urządzenie wyposażono w antypoślizgowe uchwyty, dzięki czemu laptop ten jest w stanie wytrzymać naprawdę wiele, podczas codziennego użytkowania w szkole, domu czy w samochodzie.Rodzice mogą sprawować pełną kontrolę nad zachowaniem swych dzieci, bowiem zainstalowano w laptopie programy monitorujące czas spędzany przez najmłodszych w sieci tudzież na graniu, blokujące nieodpowiednie strony oraz umożliwiające rodzicom przeglądanie historii odwiedzin i zdalną kontrolę nad sprzętem.

Laptop wyposażony został m.in. w procesor Intel Atom N450 (1.66GHz), 2GB pamięci RAM, dysk o pojemności 160GB, dziesięciocalowy wyświetlacz dotykowy, czytnik kart pamięci, 2 porty USB 2.0, kamerę internetową która obraca się o 180 stopni i Microsoft Windows XP Home.

PeeWee Pivot 2.0 jest już dostępny za niecałe 600 dolarów.

źródło: pclaunches.com

Źródło: bn

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.