REKLAMA
ZAPISZ SIĘ

LPP uruchomi centrum dystrybucyjne w Rumunii

2023-01-25 12:26
publikacja
2023-01-25 12:26

LPP Logistics planuje uruchomić centrum dystrybucyjne w rumuńskiej miejscowości Bolintin-Deal, podpisało 10-letnią umowę najmu obiektu - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

LPP uruchomi centrum dystrybucyjne w Rumunii
LPP uruchomi centrum dystrybucyjne w Rumunii
/ LPP

"Wybór położonej 50 km pod Bukaresztem lokalizacji ma strategiczne znaczenie dla wspieranych przez LPP Logistics planów biznesowych Grupy LPP" - napisano w komunikacie prasowym.

Spółka podała, że po wycofaniu się z Rosji, to właśnie zachodnia i południowa cześć Europy stały się kierunkiem rozwoju sieci sprzedaży marek modowych.

Centrum dystrybucyjne o powierzchni 65 tys. m kw. dedykowane będzie obsłudze sklepów stacjonarnych i dostaw towarów do regionów o populacji liczącej łącznie prawie 59 mln ludzi. Ma pozwolić na obsługę dostaw do 450 salonów marek LPP znajdujących się w Rumunii, a także w sąsiednich państwach Europy Południowej, tj. Bułgarii, Węgier, Chorwacji, Macedonii Północnej, Serbii i Grecji.

"Będzie to nasz drugi obiekt magazynowy w tym kraju, dlatego jesteśmy przekonani, że znajomość rynku i lokalnych uwarunkowań pozwoli nam na wzmacnianie potencjału jako operatora logistycznego w regionie" - powiedział, cytowany w komunikacie prasowym, wiceprezes LPP Logistics, Sebastian Sołtys.

Grupa LPP zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją odzieży. Jest właścicielem pięciu rozpoznawalnych marek modowych: Reserved, House, Cropp, Mohito i Sinsay, których oferta dostępna jest w sprzedaży stacjonarnej i online na blisko 40 rynkach na świecie. (PAP Biznes)

mcb/ osz/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Teraz BMW X3 już za 1400 PLN netto/mies. w ofercie BMW Comfort Lease.

Teraz BMW X3 już za 1400 PLN netto/mies. w ofercie BMW Comfort Lease.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki