REKLAMA

LAUREN PESO POLSKA: Zawarcie aneksu nr 1 do umowy o wprowadzenie akcji serii F i akcji serii G Spółki obrotu w alternatywnym systemie obrotu

2021-10-13 20:55
publikacja
2021-10-13 20:55
Zarząd Emitenta Lauren Peso Polska S.A. z siedzibą w Chorzowie („Spółka”, „Emitent”) w nawiązaniu do raportu bieżącego EBI nr 3/2021 z dnia 12 stycznia 2021 roku (dot. zawarcia umowy o wprowadzenie akcji serii F i akcji serii G Spółki do obrotu w alternatywnym systemie obrotu) informuje, iż w dniu dzisiejszym Emitent powziął informację o obustronnym podpisaniu aneksu nr 1 do ww. umowy o wprowadzenie akcji serii F i akcji serii G Spółki do obrotu w alternatywnym systemie obrotu (rynek NewConnect) z Kancelarią Adwokacką Kramer i Wspólnicy z siedzibą w Warszawie. Aneks wszedł w życie z dniem 23 września 2021 roku.

Zgodnie z zawartym aneksem nr 1 do umowy o wprowadzenie akcji serii F i akcji serii G Spółki do obrotu w alternatywnym systemie obrotu (rynek NewConnect) rozszerzono jej zakres o wprowadzenie do obrotu w alternatywnym systemie obrotu (rynek NewConnect) również akcji serii H Spółki.

W konsekwencji wiążąca strony umowa obejmuje wprowadzenie akcji serii F, akcje serii G oraz akcji serii H Spółki do obrotu w alternatywnym systemie obrotu (rynek NewConnect)

Umowa została zawarta w celu wykonania obowiązków wynikających z treści ust.12 pkt 1), 2) oraz 3) Załącznika Nr 5 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Autoryzowany doradca w alternatywnym systemie obrotu”.

Podstawa prawna:
§ 3 ust. 1 pkt 9 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.
Źródło:Komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Otwórz PKO Konto za Zero na selfie albo zamów kuriera!

Otwórz PKO Konto za Zero na selfie albo zamów kuriera!

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki