REKLAMA

LABOCANNA: Odwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy

2021-05-06 08:39
publikacja
2021-05-06 08:39
Zarząd Labocanna S.A. z siedzibą w Koszalinie (dalej: "Spółka”), w związku z dokonanym w dniu 22 kwietnia 2021 r. ogłoszeniem o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia (dalej: „Walne Zgromadzenie”) Spółki na dzień 26 maja 2021 roku na godzinę na godzinę 9.30 w Koszalinie przy ul. Piłsudskiego 5 (w Kancelarii Notarialnej Notariusza Wojciecha Laskowskiego), ogłasza o odwołaniu Walnego Zgromadzenia, które zostało zwołane ogłoszeniem podanym do publicznej wiadomości Raportem bieżącym ESPI nr 20/2021 i Raportem bieżącym EBI nr 6/2021 (oba z dnia 22 kwietnia 2021 r.).

Podstawą odwołania Walnego Zgromadzenia jest uchwała Zarządu Spółki z dnia 6 maja 2021 r., na podstawie której Zarząd Spółki zdecydował o odwołaniu Walnego Zgromadzenia z uwagi na zbliżający się ustawowy termin odbycia Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki, a tym samym, pomijając wciąż aktualne kwestie związane z trwającą pandemią wirusa SARS-CoV-2, odwołanie jest uzasadnione względami finansowymi oraz ekonomiką czasu i zaangażowania Spółki i jej akcjonariuszy.

Jednocześnie Zarząd Spółki informuje, iż czyni starania w kierunku przyspieszenia daty publikacji sprawozdania finansowego za rok 2020, tak aby zwołanie Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia możliwe było również jak najwcześniej.

Ponadto Zarząd Spółki informuje, że na chwilę obecną kodeksowy porządek obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia będzie uzupełniony o uchwały, które znajdowały się na porządku obrad odwołanego Walnego Zgromadzenia, a w szczególności w zakresie odwołania i powołania członków Rady Nadzorczej Spółki, zmian Statutu Spółki oraz podwyższenia kapitału akcyjnego Spółki w drodze emisji nowych akcji z zachowaniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy.
Źródło:NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki