Kuczyński: Bitcoin już po szczycie

Janet Yellen po czterech latach urzędowania żegna się z fotelem przewodniczącej Rady Gubernatorów Systemu Rezerwy Federalnej USA. Pożegnanie było spokojne - Fed na ostatnim posiedzeniu pod kierownictwem Yellen nie podniósł stóp. Czy następca siwowłosej ekonomistki Jerome Powell będzie miał "wejście smoka"?

O tym, o bitcoinie, koniunkturze giełdowej, rekordowym wzroście PKB w Polsce i wykonaniu ubiegłorocznego budżetu rozmawiamy z Piotrem Kuczyńskim, głównym analitykiem Domu Inwestycyjnego Xelion.

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Przeczytaj więcej na temat: Bitcoin

Wyzeruj prowizję w pożyczce online. 0% prowizji. 100% online. RRSO 17,70%
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 10 silvio_gesell

Szczyt to jest na akcjach, ale analitycy dali odciągnąć swoją uwagę bitcoinem.

! Odpowiedz
0 1 hfjdj

To graj na spadki.

! Odpowiedz
2 6 silvio_gesell odpowiada hfjdj

Gram, wszedłem z krótką na domknięciu luki po 2631. Pozdrawiam!

! Odpowiedz
21 7 sel

Tu nie chodzi o proroctwa ale wszystkie rządy dopiero teraz zakazują oszustom handlu tym badziewiem, a zakaz to zakaz można siedzieć..

! Odpowiedz
13 10 open_mind

Ciekawe kiedy zachodnie media prostytuujące się na rzecz lewicy, pseudo demokracji, korupcji i koterii. Obudza się i opublikują chociaż najmniejszą wzmianka o burzy jaka w USA wywołało FISA Memo ???

! Odpowiedz
7 10 open_mind

Memo opublikowano i dużo jeszcze będzie więcej rewelacji: Myślę że Obama i Clintonowa oraz grupa skorumpowanych urzędników państwowych są w drodze na lotnisko z biletem w jedną stronę! Oj będzie się działo.

! Odpowiedz
0 0 (usunięty) odpowiada open_mind

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
0 0 (usunięty) odpowiada open_mind

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
2 10 camaroooo

Dlaczego wszystkie moje komentarze sa usuwane od kilku miesiecy? Nie ma w nich nic ofensywnego ani przeklenstw? Nie mozna zlego slowa na tym portalu o swiatowej lewicy powiedziec???????

! Odpowiedz
12 29 nostsherlock

Według mnie ten Pan jest totalnym ignorantem. Wystarczy prześledzić jego historyczne wypowiedzi na temat BTC. Nawet nie zadał sobie trudu żeby poczytać chociaż te 10 minut, żeby wiedzieć, na jaki temat się wypowiada.

! Odpowiedz
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl