Kuczyński: Cena wymachiwania rakietami

Po działaniach na froncie wojny handlowej, Stany Zjednoczone otwierają kolejny - tym razem z prawdziwą wojną. Widmo eskalacji konfliktu w Syrii przekłada się na rynki. Przyczyniło się m.in. do przebicia trzyletnich maksimów przez znajdującą się i tak w trendzie wzrostowym ropę naftową, a frank osłabił się do poziomów niewidzianych od słynnego "czarnego czwartku". W Polsce trwa oczekiwanie na decyzję agencji S&P ws. ratingu - i choć nikt nie zakłada jego zmiany, to wcale nie jest przesądzone czy zmodyfikowane zostaną przewidywania co do oceny wiarygodności kredytowej Polski w przyszłości, czyli tzw. perspektywa ratingu.

Na te i inne rynkowe tematy porozmawiamy z głównym analitykiem Domu Inwestycyjnego Xelion Piotrem Kuczyńskim.

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 open_mind

Po wstępnym rakietowym rozpoznaniu w piątek zanosi się na drugi Wietnam w Syrii, zachód sadzi się z nowymi sankcjami na Rosję: A w tej chwili Rosja przegrupowuje swoje siły w Syrii w odpowiedzi na przybycie tysięcy US żołnierzy do Jordanii. Tak jak przewidywałem walka będzie na dwóch frontach, drugi Ukraina. Po prostu w obecnej sytuacji Zachodnia gospodarka i US się sypie, (kolosalny dług powiększający się z szybkością błyskawicy) I wojna na dużą skalę musi, musi wybuchnąć jeszcze w tym roku. Niebezpieczeństwo jest wielkie bo jak Rosja będzie przegrywać to zaatakuje kontynentalne stany US. Bo za friko nie pozwoli zabezpieczyć złota pod Placem Czerwonym, do tego może liczyć na pomoc Chin bo one wiedzą że po Rosji one są następne na liście Rothschild family.

Teraz wiecie dlaczego zachód i US tak łatwo i tanio sprzedał całe złoto Rosji i Chinom, bo po prostu je im odbiorą za friko. Tak jak Libijskie i szeregu innych. Tak to działa.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 oklahoma_kid

5:15, okazuje się że Kuczyński dobrze to rozkminił

! Odpowiedz
3 1 open_mind

No to pojechali !!!!!

! Odpowiedz
3 4 talmud

open toilet mysli ze tutaj to jego facebook page :(

beka musi byc buahaaha hah haha

p.s czytajac te wynurzenia & paru innych - smiech smiech i jeszcze raz SMIECH

! Odpowiedz
4 4 open_mind

Próbujesz kogoś tutaj ośmieszyć swoimi creepy wpisami i skompromitować? Jak Deep State Trumpa ? Wypracujcie sobie nową taktykę bo wypadacie żenująco. Pocałuj Comego tam gdzie się jemu plecy kończą on tego potrzebuje obecnie wyjątkowo. Udaje obecnie taka Matkę Teresę, i nie ośmieszaj się tutaj bo już osiągnąłeś max. Jaki to ma sens, z czytelników do reszty nie zrobisz … bo oni i tak już lecą po bandzie i na maksa już plują na Rosję. Czujesz co ja palę?

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
1 1 dasbot

Czujesz się usatysfakcjonowany, że Twoi kumple z NATO świętują z hukiem zbliżającą się 50 rocznicę powstania Izraela? Bez dowodów, bez czekania na wysłanników ONZ, po prostu chłopcy sobie postrzelali w imię obrony świata przed rzekomym użyciem broni chemicznej?

Btw wszyscy w domu zdrowi? Bez odbioru

! Odpowiedz
7 2 open_mind

Były Prezydent Jimmy Carter dodał swój głos do tych, którzy wzywają prezydenta Donalda Trumpa do powstrzymania się od rozpoczęcia bezprawnego ataku wojskowego na Syrię, ostrzegając przed poważnymi zagrożeniami - w tym konfliktem nuklearnym.

"Modlę się, aby utrzymywał się pokój w naszym kraju i nie wyolbrzymiał ani nie pogłębiał wyzwań, jakie pojawiają się w Korei Północnej, w Rosji lub w Syrii" - powiedział Carter do The Associated Press o ostatnich zagrożeniach Trumpa.

"Mam nadzieję, że on dogłębnie zrozumiał, tak jak ja, i jak uczynili inni prezydenci," kontynuował Carter, "że jakakolwiek wymiana nuklearna może obejmować katastrofę dla wszystkich ludzi."

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
7 3 open_mind

Przypomnę tylko że Deep State od dłuższego czasu jest za ograniczeniem ludności na świecie: „Czujecie co ja palę”?

! Odpowiedz
5 10 sel

Już są dowody na 100% kto i dlaczego spreparował ten niby atak chemiczny w Syrii pytanie tylko czy kiedykolwiek za to odpowiedzą...

! Odpowiedz
12 6 open_mind

Sytuacja w USA jest bardzo poważna i zaczyna wymykać się spod kontroli (finanse i siła Deep State w tym prowokacje, o mało co Trump nie połknął haczyk i nie rozpoczął wykańczającej wojny z Rosją) A Trump płacze na Twitterze że Comey to kłamca i przeciek a w tym czasie robi się coraz większy rozgardiasz i samowola. Ludzie Twittują: Chłopie zrób coś wreszcie poważnego jak: Wprowadź stan wyjątkowy internuj Deep State (Bagno) bo upokarza cię niemiłosiernie w każdy dzień, bo jak nie to wkrótce CIA unieważni tobie przepustką i nie wejdziesz do białego domu. Tak to wygląda w telegraficznym skrócie i nie wygląda dobrze dla USA i świata, Bo Deep State nie odpuści dopóki się go nie rozmontuje..

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz