Książki, filmy i muzyka do kupienia SMS-em w sieci "W Biegu Cafe"

Dzięki współpracy "W Biegu Cafe" z systemem kupowania SMS-em OneStep, w wybranych lokalach należących do sieci można nie tylko napić się kawy czy poczytać prasę, ale również znaleźć katalog OneStep z produktami do kupienia wysyłając SMS-a.


Katalog produktów OneStep jest dostępny w 7 lokalach "W Biegu Cafe" na terenie Warszawy- m.in. w C.H. Złote Tarasy, w Europlexie na ul. Puławskiej oraz na ul. Nowy Świat.

Katalog zawiera najnowsze książki, topowe filmy i seriale na DVD, kosmetyki i muzykę. Wszystkie produkty z oferty można bezpiecznie i wygodnie zamówić SMS-em. Dzięki tej możliwości nie trzeba tracić czasu w kolejkach w zatłoczonych sklepach czy centrach handlowych.

"Współpraca z siecią kawiarni 'W Biegu Cafe' to dla OneStep przede wszystkim nowy kanał dotarcia do potencjalnych klientów. Osoby odwiedzające kawiarnie często sięgają po prasę, przeglądają rekomendacje produktów. Dzięki katalogowi OneStep obecnemu w wybranych lokalach należących do 'W Biegu Cafe' klienci sieci mogą szybko i wygodnie kupić najnowsze produkty, co w okresie przedświątecznym stanowi duże ułatwienie w kupowaniu prezentów" - powiedział Klaudiusz Frydrych, Prezes Zarządu OneStep.

OneStep to system kupowania za pomocą SMS'a, obecny na polskim rynku od września 2009. Dzięki OneStep można zamówić SMS-em (koszt SMS’a z VAT 0,61 zł) produkty recenzowane w wielu uznanych tytułach prasowych, w chwili, gdy tylko o nich przeczytamy. Zaletą OneStep jest prostota usługi, bezpieczeństwo, wygoda i cena wysyłki. Przy zamówieniu jednego produktu, koszt dostawy wynosi 7 zł, w przypadku dwóch lub więcej zamówionych artykułów – dostawa jest bezpłatna. Płatność dokonywana jest przy odbiorze.

W Biegu Cafe - sieć kawiarni założona w 2005 roku. Obecnie na terenie Polski znajduje się 16 lokali kawiarnianych pod szyldem "W Biegu Cafe". Sieć oferuje wiele rodzajów kaw, ciastka, przekąski oraz szeroki wybór prasy codziennej i magazynów kolorowych jako dodatek do oferty gastronomicznej./ OneStep Sp. z o.o.
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne