Kredyty online dla wszystkich: rewolucja startupu znad Wisły

2017-07-14 10:14
publikacja
2017-07-14 10:14

Koncepcją przewodnią startupu Akredo, upraszczającego kredyty konsolidacyjne i gotówkowe online, jest idea by o finansach myśleć inaczej. Prosto i czytelnie. Dlatego budowanie świadomości finansowej Polaków w zakresie zdrowego kredytowania się, z Akredo przebiega wygodnie, bezkosztowo i w zrozumiałej dla Klientów formie. Takie podejście okazało się unikalne na polskim rynku. Jak przedsiębiorczy startup znad Wisły zrewolucjonizował podejście Polaków do kwestii kredytów?

fot. / / Akredo

Proste finanse osobiste

Zwiększanie prawdopodobieństwa otrzymania kredytu, upraszczanie jego zasad, tłumaczenie umów kredytowych "z bankowego na nasze", selekcja ofert z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i maksymalne odciążenie z formalności. To cechy startupu Akredo, którymi zaskarbił sobie polskich Klientów. Akredo, jako pierwsza tego typu firma w Polsce, zajmuje się komplementarną pomocą zwykłym ludziom w otrzymaniu korzystnego kredytu, uzdrowieniu finansów osobistych i poprawy zdolności kredytowej w kryzysowych sytuacjach. Upraszcza formalności, biorąc je na siebie. Tłumaczy zawiłości wymogów bankowych. Pomaga konsolidować zbyt dużą liczbę kredytów, skutecznie obniżając ich raty. Pomaga też dopasować kredyt do aktualnej sytuacji finansowej Klienta, będąc zawsze po jego stronie na linii kredytobiorca-kredytodawca. Za darmo. Akredo pomaga na każdym etapie starań o uporządkowanie swoich finansów lub zdobycia środków na wymarzony cel. Współpracuje z wieloma bankami, w których sprawdza wiarygodność finansową klientów, konsultuje i konsoliduje kredyty zaciągnięte w różnych instytucjach finansowych, na różnych warunkach, często pod wpływem chwili. Wszystko na najkorzystniejszych warunkach dla każdej wyjątkowej sytuacji finansowej. Wszechstronna pomoc i atmosfera zrozumienia to wizytówka Akredo. Prawdopodobieństwo uzyskania najlepszego kredytu jest bez wątpienia większe z Akredo.

Dopasuj kredyt do siebie, nie siebie do kredytu

W podejściu Akredo do swoich Klientów znajdujemy unikalną w środowisku kredytów bankowych wartość dodaną: dopasowanie kredytu do człowieka, nie człowieka do kredytu. Kredyty z Akredo są zawsze dopasowane do indywidualnych, dla każdego różnych potrzeb finansowych. Zarówno wysokość rat, jak i okres kredytowania a także koszt całkowity kredytu uwzględniają indywidualne zapotrzebowanie i możliwości konkretnego kredytobiorcy. Rzemieślnicze podejście do kredytów to wizytówka Akredo. Unikalność Akredo w świadczeniu swoich usług ma w sobie wiele z ponadczasowej jakości. Podążając za wysokimi standardami obsługi i zrozumienia potrzeb Klienta, Akredo zaskarbia sobie wciąż kolejnych zadowolonych kredytobiorców.

Nisza polskich finansów

Podążając za wiedzą czerpaną z doświadczenia, Akredo dostrzegło kolejną niszę polskich finansów gotową na zagospodarowanie. Budowanie świadomości finansowej Polaków. - Oswajanie tematyki finansów osobistych, świadomego zarządzania domowym budżetem i wychodzenia z gorszej kondycji finansowej obronną ręką stało się równoległym celem startupu, zaraz obok celów biznesowych.- zaznacza współzałożyciel firmy Paweł Weber.

Na stronie Akredo.pl, w zakładce "Finanse z Głową",znaleźć można szereg artykułów o tematyce finansów osobistych, napisanych przystępnym, prostym i uniwersalnym językiem. Informacje o sposobach zarządzania domowym budżetem (jakikolwiek by nie był), planowania wydatków czy sposobów na opłacalną konsolidację zbyt wielu kredytów, można znaleźć w jednym miejscu. Treści nasycone wiedzą merytoryczną i praktycznymi poradami, dedykowane są zróżnicowanemu gronu odbiorców. - Tematyka finansów dotyczy wszystkich, na każdym etapie dorosłego życia. Dlatego zarówno przy planowaniu budżetu na pierwszą daleką podróż, organizacji wydatków rodzinnych przy małych dzieciach czy chcąc właściwie zainwestować pieniądze na jesień życia, wiedza fachowa Akredo i jej ekspertów dostępna jest powszechnie, za jednym kliknięciem wzakładkę Finanse z Głową" na Akredo.pl- uzasadnia Paweł Weber. Edukacyjne podejście do klientów mają również eksperci Akredo, którzy jako fachowcy w swojej dziedzinie, cierpliwie i mądrze doradzają podczas indywidualnych rozmów, traktując każdego z należytą atencją i zrozumieniem. Podejście to okazało się unikalne na polskim rynku, o czym najlepiej świadczą opinie zadowolonych klientów w serwisie Opineo.pl

Co można zyskać z Akredo

Szanując czas swoich Klientów, Akredo dostosowuje się do nawet najbardziej zabieganego rytmu dnia. Cały proces analizy zdolności kredytowej i składania wniosku do banków, z Akredo odbywa się drogą telefoniczną. Wystarczy zostawić swój numer w krótkim formularzu na stronie Akredo. Poszukując zarówno najlepszego kredytu gotówkowego na dowolny cel, jak i dopasowanych do potrzeb sposobów konsolidacji posiadanych już kredytów, z Akredo zyskujemy:

  • Czas, sprawdzając przez telefon swoją zdolność kredytową i składając 1 szybki wniosek do 10 banków,

  • Bezpieczeństwo, nie ryzykując utraty zdolności kredytowej (zbyt duża liczba zapytań do BIK na skutek samodzielnie składanych wniosków, niekorzystnie zaburza scoring w BIK i w konsekwencji może pozbawić nas możliwości powzięcia jakiegokolwiek kredytu),

  • Bezpłatną analizę ofert i fachową rekomendację najlepszych, dostosowanych do naszych potrzeb,

  • Wygodę, bo otrzymanie wniosku, analizy i dopasowanej oferty nie wymaga od nas wychodzenia z domu,

Komfort decyzji, którą podejmujemy samodzielnie, bez nacisków, w domowym zaciszu.

Źródło:Materiał partnera
0zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym.  Zyskaj konto firmowe z gwarancją braku opłat przez 2 lata.

0zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym. Zyskaj konto firmowe z gwarancją braku opłat przez 2 lata.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki