REKLAMA

Kredyt w LUKASie i rower gratis

2003-07-14 13:49
publikacja
2003-07-14 13:49
Od 14 lipca trwa w placówkach handlowych współpracujących ze spółką akcyjną LUKAS akcja promocyjna pod nazwą "Górala czy Ci nie żal?". Skierowana jest ona do wszystkich Klientów, którzy zdecydują się na dokonanie zakupu w systemie ratalnym LUKAS.

Zasady akcji promocyjnej są proste: każdy klient, który dokona zakupu dowolnego produktu na raty w systemie LUKAS, zawierając umowę kredytową na kwotę minimum 1500 zł na okres co najmniej 13 miesięcy, otrzyma w prezencie rower górski.

Rowery, z limitowanej serii wyprodukowanej specjalnie dla firmy LUKAS, bedą dostarczane klientom prosto do domu w ciągu kilkunastu dni.

Akcja promocyjna obejmuje blisko dwa tysiące sklepów i sieci handlowych. Promocja bedzie trwała do wyczerpania zapasów prezentów, nie dlużej jednak niż do 31 sierpnia 2003 roku.

Dzięki tej promocji można stać się posiadaczem zarówno kupowanego na raty towaru, jak i nowoczesnego roweru na wakacyjne wycieczki.

Klienci po raz pierwszy korzystający z usług LUKASa muszą przedstawić dwa dokumenty tożsamości + dokument poświadczający fakt uzyskiwania stałych dochodów. Jeszcze łatwiejsze jest to dla klientów, którzy już wcześniej dokonywali zakupów na raty LUKASa - przedstawiają oni jedynie dowód osobisty.

Dodatkowo każdy klient może skorzystać z opcji kredytu ubezpieczonego i za niewielką oplatą dodatkową dokupić ubezpieczenie kredytu na wypadek bezrobocia, ubezpieczenie na wypadek czasowej niezdolności do pracy (czyli długiego zwolnienia lekarskiego) lub poważnego zachorowania. Wtedy ubezpieczyciel przejmuje obowiązek spłaty części kredytu za klienta.
KD
Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki