REKLAMA

Kredyt hipoteczny z marżą 0% w Getin Banku

2011-11-28 13:00
publikacja
2011-11-28 13:00

Marzenia o własnym mieszkaniu wymagają często dodatkowego zastrzyku finansowego. Dlatego warto przyjrzeć się ofercie kredytu hipotecznego w Getin Banku i cieszyć się marżą 0% aż przez 12 miesięcy.


Kredyt hipoteczny z marżą 0 % to rozwiązanie skierowane do klientów poszukujących nie tylko korzystnych warunków finansowania zakupu nieruchomości, lecz także chcą pomnażać swoje oszczędności korzystając z nowoczesnych produktów inwestycyjnych. Decydując się na kredyt hipoteczny w Getin Banku wraz z programem systematycznego oszczędzania, klient może zyskać marżę 0% przez pierwsze 12 miesięcy od uruchomienia kredytu oraz obniżoną marżą w następnych latach. Aby skorzystać z promocji wystarczy minimalna składka miesięczna na program systematycznego oszczędzania w wysokości 150 zł na każde 100 tys. zł kredytu*.

Bank przygotował również pakiet ubezpieczeń: Program Ochronny Zdrowy Kredyt oraz Ubezpieczenie Nieruchomości od pożaru i innych zdarzeń losowych. Dla osób, które zdecydują się z niego skorzystać czeka miła niespodzianka – prowizja 0%. 

„Promocyjny kredyt hipoteczny z marżą 0% w Getin Banku udzielany jest w złotówkach, bez prowizji i nawet na 50 lat. Przez pierwszy rok klient oszczędza na promocyjnej marży, płacąc raty z uwzględnieniem aktualnej stawki Wibor. Niewątpliwą zaletą naszej oferty jest także fakt, że do uzyskania kredytu nie jest wymagany wkład własny” - tłumaczy Helena Kamińska, dyrektor Obszaru Kredytów Hipotecznych Getin Noble Bank.

Szczegóły oferty dostępne są na stronie Getin Banku http://www.getinbank.pl oraz pod numerem infolinii: 197 97.


*Warunkiem uzyskania promocyjnej marży kredytowej 0 % przez okres 1 roku jest skorzystanie z oferty kredytu połączonego z produktem inwestycyjnym na minimum 150 zł miesięcznie składki regularnej na każde 100 tys. kredytu. Składka na pierwsze dwanaście miesięcy lub składka inicjująca program regularnego oszczędzania są kredytowane przez bank. Oprocentowanie przez 12 miesięcy od dnia uruchomienia kredytu (ale po ustanowieniu hipoteki na rzecz banku) wynosi 4,71% (wibor 3M).

Reklama

/ Getin Noble Bank
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Wypróbuj Pracuj.pl za 1zł! Zatrudniaj szybko i skutecznie!

Wypróbuj Pracuj.pl za 1zł! Zatrudniaj szybko i skutecznie!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Sektor bankowy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki