REKLAMA

Kredyt hipoteczny, który może być oprocentowany poniżej WIBOR-u

2011-09-01 14:40
publikacja
2011-09-01 14:40

BOŚ Bank wprowadza do oferty kredyt hipoteczny w złotówkach z oprocentowaniem, które może być nawet niższe od stawki WIBOR 6M. Oferta jest dostępna dla klientów, którzy skorzystają z programu inwestycyjnego. 


BOŚ Bank proponuje marżę kredytu hipotecznego nawet na poziomie minus 0,1 p.p. Oznacza to, że oprocentowanie będzie o 0,1 p.p. niższe niż stawka WIBOR 6M, w oparciu o którą ustala się warunki spłaty. Bank nie będzie także pobierał prowizji przygotowawczej za udzielenie kredytu.

Promocyjna marża oferowana będzie klientom, którzy w momencie zaciągania kredytu hipotecznego zdecydują się zainwestować dodatkowe środki w „Program Inwestycyjny Banku Ochrony Środowiska” przygotowany wspólnie z AEGON Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie SA. Ostateczna wysokość marży promocyjnej i okres, w którym będzie ona obowiązywała, zależeć będzie od kwoty kredytu oraz kwoty jaką klient zdecyduje się wpłacać miesięcznie jako składkę do Programu. Marża na poziomie minus 0,1 p.p. jest maksymalną obniżką możliwą do uzyskania w trakcie negocjacji z doradcami banku. Natomiast czas trwania preferencyjnych warunków, to nawet 10 lat, czyli tyle, ile trwa inwestycja w ramach Programu (który może być przedłużany na kolejne lata).

Promocyjny kredyt hipoteczny w BOŚ Banku posiada wszystkie inne atrybuty „hipotek” oferowanych do tej pory. Oznacza to, że klient ma do dyspozycji m.in. 3-letnie wakacje kredytowe w spłacie kapitałowej części raty, możliwość sfinansowania 100. proc wartości nieruchomości i rozłożenie spłaty nawet na okres 50 lat. W ostatnich dniach bank wprowadził także możliwość zawieszenia spłaty trzech pełnych rat kredytu w roku kalendarzowym. – Konsekwentnie staramy się wyprzedzać rynek i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Przypomnę, że w ubiegłym roku wprowadziliśmy do oferty ekologiczny kredyt hipoteczny – kierowany do osób decydujących się na zastosowanie w nieruchomości rozwiązań chroniących środowisko. Teraz łączymy kredytowanie nieruchomości z programem inwestycyjnym – mówi Marek Serafiński, wiceprezes Banku Ochrony Środowiska./ BOŚ
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~AdJ
taaaaak...
Tyle że WIBOR 6M pomniejszony o 0,1 to nadal więcej niż WIBOR 3M...

Powiązane: Sektor bankowy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki