REKLAMA
WAŻNE

Kraków szykuje swoją strefę kibica

2012-05-23 15:21
publikacja
2012-05-23 15:21
Zmieści się w niej nawet 15 tysięcykibiców, kilkadziesiąt punktów gastronomicznych, dwa miniboiska do piłki nożnej i 80 metrowy telebim. Strefa Kibica FUN Kraków,w której będzie można podziwiać rozgrywki Euro 2012, ma już wszystkie potrzebne zgody na uruchomienie.

8 czerwca rozpocznie swoją działalność na Błoniach, mówi Radosław Nęcki z firmy odpowiedzialnej za organizacje strefy. Technicznie ma wymiary 300 metrów na 100 metrów. Również telebim będzie dopasowany do wielkości tej strefy. Czasami będzie jeden, czasami dwa w zależności od liczby kibiców.

Jego wielkość będzie w granicy 80 metrów. W strefie będą również ogródki gastronomiczne ze specjałami nie tylko z Polski, ale również Anglii, Włoch i Holandii, bo szacuje się że tych kibiców pojawi się najwięcej w Krakowie, mówi Magdalena Sroka wiceprezydent Krakowa do spraw kultury i promocji. Wstęp do strefy jest bezpłatny, ale będą tez miejsca VIP na które trzeba wykupić wejściówkę. W zamian osoby otrzymają posiłki i napoje. Dodatkowo będzie można sprawdzić szybkość i celność swoich strzałów.

Podczas trwania Euro 2012 w krakowskiej strefie będzie można wziąć symboliczny ślub, mówi Radosław Nęcki. Szczególnie zapraszamy osoby, które chcą pokazać światu, że dla piłki nożnej są w stanie zrobić bardzo dużo, nawet połączyć się na całe życie. Oczywiście będzie to zabawa na zasadzie, że ślubowanie będzie wierności oglądania meczów i zawarcie takiego ślubu , powinno zagwarantować pokój na czas kiedy mężczyzna oglądać będzie mecze w towarzystwie kobiety .Jedynym ograniczeniem będzie zakaz noszenia barw klubowych. Nad bezpieczeństwem czuwać będzie około setki ochroniarzy. Strefa na Błoniach będzie otwarta do 1 lipca między 15-tą, a 23-cią.

IAR/ Paweł Pawlica/ Kraków/tk

Źródło:IAR
Tematy
Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki