REKLAMA

Rafał Trzaskowski jest w szpitalu w związku z koronawirusem

2021-03-23 15:47
publikacja
2021-03-23 15:47
Rafał Trzaskowski jest w szpitalu w związku z koronawirusem
Rafał Trzaskowski jest w szpitalu w związku z koronawirusem
fot. Mateusz Włodarczyk / / FORUM

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski trafił do szpitala w związku z koronawirusem, który wykryto u niego 12 marca. "Jestem w szpitalu. Pod dobrą opieką lekarzy i pielęgniarek. Trzymajcie kciuki i za kilka dni mam nadzieję wracam do pracy" - przekazał we wtorek w mediach społecznościowych.

Rafał Trzaskowski informował, że jest zakażony koronawirusem w połowie marca. "Dołączyłem do Gosi i dzieci. Chorujemy razem. Uważajcie na siebie!" - napisał 12 marca na Twitterze. Od tego czasu przebywał z rodziną w izolacji domowej, a we wtorek trafił do szpitala, o czym poinformował w mediach społecznościowych.

"Jestem w szpitalu. Pod dobrą opieką lekarzy i pielęgniarek. Trzymajcie kciuki i za kilka dni mam nadzieję wracam do pracy. Uważajcie na siebie" - podał.

"Mimo wykrycia zakażenia koronawirusem u prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, nikt inny z zarządu miasta nie został skierowany kwarantannę" - informowała po wykryciu COVID-19 u prezydenta stolicy rzeczniczka ratusza Karolina Gałecka. Jak wyjaśniła, spotkania i kolegia z udziałem zarządzających Warszawą odbywają się w formie zdalnej, przebywają oni w różnych pomieszczeniach. Ponadto do urzędu przychodzą rotacyjnie, co tydzień pracując z domu.

We wtorek resort zdrowia podał, że badania potwierdziły w Polsce 16 741 przypadków zakażenia koronawirusem oraz że zmarło 396 chorych. Najwięcej nowych dziennych przypadków w poniedziałek zarejestrowano na Mazowszu – 3105 i na Śląsku – 2023. (PAP)

Autorka: Natalia Kamińska

nmk/ jann/

Źródło:PAP
Tematy
Temperatura skacze, nagroda wzrasta! Otwórz konto i odbierz nawet 350 zł!

Temperatura skacze, nagroda wzrasta! Otwórz konto i odbierz nawet 350 zł!

Advertisement

Komentarze (29)

dodaj komentarz
ktr
skąd na bankierze.pl tyle czubków?
dmamwas
Pod respirator go rurka 7.5, midanium, propofol, fentanyl !
I po klopocie!
lorelie
szambonurek pamięta jak zaatakował w pijackim widzie dj i krzyczał " to moje miasto" ?? warszawiacy pamiętają ten występ :)
ktr
zmów paciorek frustracie i idź spać
lorelie
moderator wolnych mediów usuwa posty bo jest wolność słowa :) z krytyką PO należy zrobić tak żeby jej w ogóle nie było..tylko aplauz i zaakceptowanie ...
lorelie
jak patrzę na tego osobnika i widzę jego rozbiegane spojrzenie, spocone i roztrzęsione ręce..to przypominają mi się narkomani z ośrodka Monar, a rzadko się mylę...
carlito1
Nic mu nie będzie tak samo jak całej reszcie pseudo aktorów , celebrytów, posłów i innych osłów....
lorelie
jak patrzę na ten jego panicznie rozbiegany wzrok, spocone i roztrzęsione ręce, splątanie emocjonalne... to przypominają mi się narkomani z ośrodka Monar, a ja rzadko się mylę... No chyba że Xanax wali codziennie na uspokojenie.
lorelie
szambelan biały nosek...przez imprezki ma slaby organizm. Warszawiacy zalali się śmiechem na wieść że wraca do pracy :) ha ha bardziej skompromitowanego prezydenta Warszawy jeszcze nie było. Pamiętacie jak będąc pod wpływem groził dj i krzyczał " to moje miasto" :) zabawny jest :)
jes
Jakby tak towarzysz Nieinternowany leżał w szpitalu (a czeka cały czas na niego wolne łóżko z pełnym sprzętem i lekarzami) to by trolle wylewali tu krokodyle łzy nad swoim wodzem.

Powiązane: Zakażeni koronawirusem

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki