REKLAMA

Koronasceptyk zmarł na na Covid-19. Policja szuka uczestników spotkań, które organizował

2021-04-20 17:01
publikacja
2021-04-20 17:01
Facebook

Norweska policja wszczęła dochodzenie w sprawie spotkań organizowanych przez znanego koronasceptyka 60-letniego Hansa Kristiana Gaardera, który zmarł na Covid-19. Poszukiwani są uczestnicy nielegalnych zgromadzeń.

"Koronasceptycy są koszmarem kontroli zakażeń, gdyż szerzą infekcję odmawiając współpracy" - twierdzi Are Loken, główny lekarz gminy Gran, położonej 60 km na północ od Oslo, gdzie w dniach 26-27 marca doszło do nielegalnych spotkań.

O organizowanych przez Gaardera w jego gospodarstwie spotkaniach w gminie Gran norweska policja dowiedziała się po jego śmierci. Mężczyzna zmarł 6 kwietnia w swoim domu, a przeprowadzony później test na Covid-19 dał pozytywny wynik. Jego bliscy powiedzieli gazecie "VG", że miał on trwające od tygodnia do dwóch objawy, ale nie dał się namówić na wizytę u lekarza.

Lokalna policja przypuszcza, że w nielegalnych zgromadzeniach w czasie, gdy obowiązywal całkowity zakaz takich spotkań, wzięło udział ok. 20 osób. Liczba ta jest jednak niepewna, a część informacji, jakie udzielili koronasceptycy okazała się później fałszywa. Do tej pory udało się odnaleźć siedem osób, które miały kontakt z Gaarderem. U kilku z nich potwierdzono zakażenie koronawirusem, w tym u zmarłej na Covid-19 70-letniej kobiety z Gran, która również brała udział w spotkaniu.

Policja wszczęła również rutynowe śledztwo w sprawie śmierci gospodarza.

Zmarły na Covid-19 organizator tajnych spotkań w gminie Gran to znany w Norwegii koronasceptyk, przeciwnik szczepionek na Covid-19 oraz wyznawca różnych teorii spiskowych. Z jego strony internetowej można dowiedzieć się, że wierzył m.ni. w UFO, a także zaprzeczał Holokaustowi.

zys/ jar/

Źródło:PAP
Tematy
Kredyt balonowy jak abonament na samochód

Kredyt balonowy jak abonament na samochód

Komentarze (11)

dodaj komentarz
qwerty88
Boga nikt nie widział, a jak umierają ludzie wierzący w tysiące różnych religii, to nie piszecie, że wierzyli w Boga, a że ktoś wierzył w UFO, to już trzeba napisać.

Jak umrę na covid, to napiszcie, że nie wierzyłem w Wasze kocopołki propagandowe.
Dno dziennikarskie !
abcx
Hmm, to zdjęcie ma pokazywać drugie dno tej sprawy? Ruski agent z Irkucka próbował podważyć oficjalną wiarę lokalsów w COVID ale mu się nie udało bo został sprawnie wyeliminowany?
grzegorzkubik
Może umarł na Covid a może nie. To wynika z tego artykułu. Co do wiary w UFO to coraz więcej ludzi ze świata nauki wierzy w obce cywilizacje. Może nie widzą potrzeby by dziś się kontaktować z ludźmi. Jeśli są inteligentni i bardziej rozwinięci od ludzi to ciężko by im się było z nami dogadać. Przyjrzeliby się Może umarł na Covid a może nie. To wynika z tego artykułu. Co do wiary w UFO to coraz więcej ludzi ze świata nauki wierzy w obce cywilizacje. Może nie widzą potrzeby by dziś się kontaktować z ludźmi. Jeśli są inteligentni i bardziej rozwinięci od ludzi to ciężko by im się było z nami dogadać. Przyjrzeliby się polityce uprawianej przez Ziemian i ogólnie temu co robimy i uciekliby stąd. Może sporo o nas wiedzą i czekają na naszą przemianę.
innowierca
OK. Koles byl jaki byl. Ale jak mozna napisac "wierzyl w ufo" czyli wierzyl w istnienie zycia lub cywilizacji w innych czesciach wszechswiata jako rzecz dyskredytujaca go.
Przeciez poszukiwaniiem cywilizacji pozaziemskich zajmuje sie duzo naukowcow.
Totalne dno dziennikarskie.
uczen_manueli_g
Zrobili mu test po śmierci.
Ha,ha.
Czyli jak statystyki zaczną szwankować to się zrobi rundkę po cmentarzach i liczby wrócą do normy.

Matoły covidowe już się udzielają.
tatolotek
Ale co jest nie tak z UFO? Od 2017 roku, kiedy Pentagon oficjalnie ujawnił nagrania, ciężko mieć wątpliwości: https://www.theguardian.com/world/2020/apr/27/pentagon-releases-three-ufo-videos-taken-by-us-navy-pilots
darius19
cosik antyszczepionkowce znikneli. Smuteczek. Mialem ucieche czytajac ich absurdalne teorie. Glownie spiskowe.
remo87
A to 19 w nicku to wiek, iloraz inteligencji, czy jedno i drugie?
masekrut555
Bankier tradycyjnie - jak zakażenia spadają (z 30k do 2.5k) to cisza, jak zaczną tylko rosnąć (z 2.5k na 3k) to już alarmuja "nagły wzrost zakażeń! umieraj ze strachu!" dzień w dzień. Jak urosło więcej to od razu dodawali liczbe do nagłówka żeby postraszyć. Teraz wciąż potrafią napisać, że "Spada Bankier tradycyjnie - jak zakażenia spadają (z 30k do 2.5k) to cisza, jak zaczną tylko rosnąć (z 2.5k na 3k) to już alarmuja "nagły wzrost zakażeń! umieraj ze strachu!" dzień w dzień. Jak urosło więcej to od razu dodawali liczbe do nagłówka żeby postraszyć. Teraz wciąż potrafią napisać, że "Spada liczba.. PONAD 500 zgonów". No to jak spada to się chyba używa wyrazu "poniżej" a nie "ponad", nieprawdaż? Do tego czasem dowalą czerwonego tła, żeby ludzie wpadali w histerię albo umierali na zawał. Jak wchodziliście na bankiera regularnie to dobrze wiecie o czym mówię, takie praktyki w mainstreamie to nic nowego.

Identycznie nie napiszą też niczego o ludziach, którzy wyśmiewają obawy przed np. preparatami, a krótko po ich przyjęciu umerają mimo pełni życia, napiszą jedynie o tych co lekceważą wirusa, Np.

Zmarł 51-letni lekarz 3 tygodnie po przyjęciu drugiej dawki. Wyśmiewał antyszczepionkowców na mediach społecznościowych. Po śmierci zabezpieczono i wyczyszczono historię jego wpisów m.in. wpisem jak chwali się przyjęciem dawek. https://www.odkrywamyzakryte.com/zmarl-zaszczepiony-lekarz/

Zmarł kolejny lekarz szydzący z „teorii spiskowych” niedługo po przyjęciu szczepionki https://www.odkrywamyzakryte.com/zmarl-kolejny-zaszczepiony-lekarz/

Bo nie za to mają płacone, tylko płacone mają za szerzenie jednej jedynej słusznej narracji. Że poseł z PSL co krzyczał o depopulacji zmarł na covida, albo tutaj znany imprezowicz zmarł na covida, a niezależny poseł to świr 5G-owy i dlatego go cenzurują. Że masz ubierać szmate na ryj, płacić grzecznie haracze (licznik nawet ustawiony do kiedy masz czas), wykonywać grzecznie rozkazy jak niegdyś świta Hitlera, i ogólnie no nie wychylać się i dawać się okradać. Pomysły rządowe też wychwalane albo neutralne, zamiast napisać jakie potencjalne szkody mogą wyrządzić klasie średniej np. tworząc kolejne komisje, obsadzając je swojskimi, pompowaniem rynku mieszkań socjalem itp.

My już tu mamy nowoczesną komunę, rozprzestrzenia się znacznie szybciej niż jakikolwiek wirus. Biznesy się teraz zamyka mocniej jak za PRL http://prntscr.com/11rjg8p
vonmisses
Pewnie dojechali go illuminati i reptalianie razem z masonami i NWO.

Powiązane: Epidemia koronawirusa z Chin

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki