Kopacz została twarzą PO w kampanii wizerunkowej

2015-07-13 12:27
publikacja
2015-07-13 12:27
EastNews

Platforma rozpocznie w poniedziałek akcję wizerunkową; w całym kraju pojawią się billboardy ze zdjęciem premier Ewy Kopacz i hasłem "Słucham. Rozumiem. Pomagam". Według polityków PO, taka akcja może zbliżyć Polaków do Platformy.

(EastNews)

Rzeczniczka sztabu wyborczego PO Joanna Mucha zaprezentowała w poniedziałek na konferencji prasowej w Sejmie, billboard ze zdjęciem premier Ewy Kopacz i hasłem "Słucham. Rozumiem. Pomagam". Jak tłumaczyła, to początek akcji wizerunkowej Platformy.

"Rozpoczynamy akcję wizerunkową Platformy Obywatelskiej, ten billboard jest pokłosiem bardzo wielu spotkań, rozmów, często bardzo trudnych, które odbyła z Polakami w ostatnim czasie premier Ewa Kopacz, wszystkie te rozmowy zbliżają Platformę do tego, żeby wykreować nowy program dla partii na kolejne cztery lata" - powiedziała Mucha.

Jak dodała, hasło akcji wizerunkowej odnosi się w sposób "absolutnie bezpośredni do wszystkich rozmów i spotkań, którego odbyła premier Kopacz".

"Jestem bardzo szczęśliwa, że już dzisiaj wieczorem na polskich ulicach będziemy mogli oglądać ten billboard, mam nadzieję, że przyniesie taki skutek, jaki chcemy osiągnąć - czyli zbliży Polaków do Platformy, spowoduje, że Polacy będą chcieli nam powiedzieć jeszcze więcej i że Polacy będą chcieli jeszcze raz nam zaufać" - zaznaczyła posłanka PO.

Premier Ewa Kopacz 27 czerwca zainaugurowała akcję "Kolej na Ewę", w ramach której podróżuje pociągami po Polsce. Jak podkreślają politycy PO, akcja "Kolej na Ewę", to nowatorska forma kontaktu z wyborcami, a w trakcie swojej podróży premier rozmawia z Polakami o ich problemach, a także na temat ich oczekiwań wobec powstającego nowego programu Platformy. (PAP)

mrr/ as/

Źródło:PAP
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (24)

dodaj komentarz
~Jaga

Jak pani Kopacz słucha, rozumie, pomaga...?
Na twetterze zadałam pytanie: "Szanowna Pani, gdzie przedstawić problem by nie trafił do Pani bezdusznych urzędników - tu nie pozwala ograniczona ilość znaków". Odpowiedź...? Pani premier mnie ZABLOKOWAŁA!!!!!!!!
~Małgorzata
Pani Premier Kopacz ! Skoro Pani ,,Słucha. Rozumie. Pomaga” – to proszę mi pomóc!!! Pani Premier Kopacz ! Skoro Pani ,,Słucha. Rozumie. Pomaga” – to proszę mi pomóc!!! Władze Starostwa Powiatowego w Sławnie w województwie zachodniopomorskiem ( Starosta i Zarząd Powiatu, będący członkami PO i PSL)- niezgodnymi z prawem działaniami chcieli pozbawić mnie pracy, w/w osoby zniszczyły mi życie ! . Czy takie działania i to, co mnie spotkało - to jest to poczucie bezpieczeństwa , którym tak Platforma Obywatelska chwali się w mediach?. Pisałam do Premiera Tuska i prosiłam o pomoc i interwencję-ale odesłał mnie do ,,odpowiednich instytucji", do których pisałam, ale niestety nikt mi nie pomógł do tej pory! CZY KTOŚ W TYM NIENORMALNYM KRAJU ZAJMIE SIĘ WRESZCIE TYM , POMOŻE MI I POŁOŻY KRES TEMU- ABY WŁADZE SAMORZĄDOWE ( CZŁONKOWIE PO i PSL) PRZESTALI NISZCZYĆ LUDZIOM ŻYCIE I KRZYWDZIĆ NIEWINNYCH LUDZI?. Kiedy wreszcie samorządowcy ( członkowie PO i PSL ) przestaną traktować państwowe instytucje jak swoje prywatne folwarki?! DOŚĆ JUŻ TEGO !
~ofejs
jaja jak berety to jakaś kpina
~spindoktor
żenada, dla mnie jest jasne że platforma zaczyna kolejną kampanię będącą kalką kampanii szoguna która była kompletnym fiaskiem, efekt będzie podobny
~zenek
Dobrze, że nie ogłuchła, dobrze jeszcze kuma, dobrze rzuci jakieś ochłapy.
~keks
Jakoś nie widzę Twarzy Pani Szydło w TV, za to ciągle bryluje w niej ten kłamczuch.
To jest dopiero symetria w przekazie. Dno publiczne TV.
~Patriota
Kopacz .slucham imam waz w dupie, chodzi mi tylko o wasze glosy , polascy nie dajcie sie nabrac
~Kirk
Zbliży Polaków ale do stanów depresyjnych.
Peło chce 'zastawić pułapkę' na przyszły rząd - chodzi o ststem wypłat wynagrodzeń finansowany z nowo zaciąganych kredytów, poczytajcie na niezalezna.pl
~ambroży
"Słucham ,Rozumiem, POmagam" tylko w okresie kampanii wyborczej, aby utrzymać się przy korycie. POtem wracam do standardowego "Mam Was w D..."
~PATRYJOTA
tylko nie twarz KOPACZ!! ja nie chce zostac impotentem....

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki