Konkurs na najlepszy portal edukacyjny

2001-06-01 13:05
publikacja
2001-06-01 13:05

Konkurs na najlepszy portal edukacyjny


1 czerwca nastąpiło ogłoszenie konkursu "Super Portal" organizowanego przez Program Interkl@sa na najlepszy szkolny portal edukacyjny. Obejmie on swoim zasięgiem dzieci i młodzież z całej Polski w około ośmiu tysiącach szkół. Invest-Bank ufunduje w konkursie nagrody za najlepszy portal edukacyjny.

Interklasa jest ogólnopolskim programem przygotowania młodzieży do swobodnego funkcjonowania w społeczeństwie informacyjnym. W ramach konkursu "Super Portal" o najlepsze szkolne strony internetowe wszystkie szkoły podstawowe i średnie, dysponujące pracownią komputerową uzyskają narzędzia do budowy stron WWW. Nagrodzone zostaną portale, które w sposób najpełniejszy i najbardziej pomysłowy wykorzystają swoje strony internetowe do procesu edukacji uczniów szkoły.

Invest-Bank SA jest zainteresowany propagowaniem jak najszerszego wykorzystania Internetu z uwagi na rozwijanie swojej działalności na polu bankowości internetowej i telewizyjnej. "Przykładamy bardzo dużą wagę do sponsorowania programu, który dostarcza młodzieży wiedzy i umiejętności w zakresie jego wykorzystywania nie tylko w calach rozrywkowych" - powiedział Andrzej Szczepek, Wiceprezes Zarządu Invest-Bank SA.

Mający swoją centralę w Poznaniu Invest-Bank powstał w 1991 roku jako bank specjalizujący się w obsłudze ludności. W maju 1999 roku bank pozyskał inwestora strategicznego w postaci grupy kapitałowej Polsat, która obecnie uprawniona jest do wykonywania 75,4 procent głosów na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy.

Od 27 listopada 2000 roku Invest-Bank oferuje swoim klientom wirtualną kartę płatniczą Eurocard-MasterCard, dającą możliwość bezpiecznych, bezgotówkowych zakupów w sklepach internetowych oraz poprzez zamówienie pocztowe i telefoniczne. Za tę kartę bank otrzymał 21 marca 2001 roku od firmy Europay International nagrodę Rock Award. Jest to nagroda, którą przyznano partnerom firmy Europay International za szczególne osiągnięcia w rozwijaniu nowych technologii, przyczyniających się do rozwoju systemu płatniczego w Polsce.

+ BiznesNet: Invest-Bank SA wydaje wirtualną kartę Eurocard-Mastercard
+ BiznesNet: Nowy serwis internetowy Invest-Banku

+ Invest-Bank
+ Polsat
Źródło:
Tematy
Tanie konto osobiste z kontem oszczędnościowym. W którym banku najlepsza oferta?

Tanie konto osobiste z kontem oszczędnościowym. W którym banku najlepsza oferta?

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki