Konkurs Wyrocznia 2019 - sprawdź się!

2018-12-20 10:00
publikacja
2018-12-20 10:00
fot. leungchopan /

„Ja wiedziałem, że tak będzie” – tymi słowami wiele osób skomentowało wybuch licznych tegorocznych afer, problemy polskiej energetyki czy korektę na Wall Street. Jeżeli też już wiesz (albo chociaż przypuszczasz), co wydarzy się w kolejnym roku, sprawdź się w naszej najnowszej zabawie.

Wyrocznia 2019 to prosty konkurs polegający na odpowiedzi „Tak/Nie” na pytania dotyczące bieżącego roku. Wypełnienie formularza zajmie Ci tylko kilka minut!

Główną nagrodą w konkursie jest oficjalny certyfikat Wyroczni 2019 oraz... nagroda-niespodzianka, którą przedstawimy wraz z ogłoszeniem listy laureatów. Jednocześnie wierzymy, że prawdziwa Wyrocznia już teraz wie, jaką nagrodę za rok otrzyma. Dla osób, którym do zwycięstwa zabraknie najmniej, przewidujemy nagrody pocieszenia.

Jednocześnie informujemy, że, zgodnie z regulaminem, Wyrocznię 2018 podsumujemy na początku 2019 r. Przypominamy także, że zwycięzca Wyroczni 2017 poprawnie przewidział wszystkie wydarzenia z wyjątkiem jednego!

Formularz powinien być widoczny poniżej. W razie problemów skorzystaj z alternatywnej wersji

Odpowiedzi udzielać można do 4  stycznia 2019 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na początku 2020 roku, gdy wydarzenia, o które pytamy odejdą do przeszłości. 

Uwaga – w przypadku, gdy minimum dwie udzielą takiej samej liczby poprawnych odpowiedzi, o miejscu w klasyfikacji końcowej zadecyduje pytanie bonusowe (ostatnie) oraz moment udziału w konkursie (im wcześniej, tym lepiej).

Regulamin konkursu

Źródło:
Tematy
 Poznaj bogatą ofertę samochodów używanych Audi. Wybierz najlepszy dla siebie!

Poznaj bogatą ofertę samochodów używanych Audi. Wybierz najlepszy dla siebie!

Advertisement

Komentarze (2)

dodaj komentarz
atyp1
Nie wiem jak bedzie wygladal indeks w USA, ale wiem, ze najblizszyrok to poczatek wielkiej inflacji. To na co pracowalismy wiele lat zostaje wlasnie zniszczone przez obecny rzad.
pis_po_jedno_zlo
Proponuję na maila wysłać pod koniec roku typy z poprzedniego roku, tak by każdy mógł sprawdzić jak mu wyszło.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki