REKLAMA

Konferencja WallStreet przełożona

2020-04-03 14:23
publikacja
2020-04-03 14:23

Konferencja WallStreet 24 organizowana przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych dołącza do coraz dłuższej listy wydarzeń, które zostały przeniesione ze względu na epidemię.

/ fot. Malwina Wrotniak / Bankier.pl

Od ponad 20 lat, przełom maja i czerwca był okresem wielkiego spotkania polskich inwestorów indywidualnych. W tym roku tradycja ta zostanie przerwana.

Jak poinformowało Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, konferencja WallStreet 24 została przeniesiona z 29-31 maja na 25-27 września 2020 r. Bez zmian pozostaje miejsce konferencji czyli Hotel Nosalowy Dwór w Zakopanem.

- Nie chcemy odwoływać konferencji WallStreet. Dostajemy zresztą pełne otuchy maile, czy też telefony od już zapisanych uczestników, żebyśmy kategorycznie tego nie robili. Sytuacja jest jednak na tyle niepewna, że założenie, że uda nam się tę konferencję zorganizować, w tradycyjnym terminie pod koniec maja, jest bardzo ryzykowne. Być może będzie już po epidemii, a być może jeszcze nie… - czytamy na stronie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

Organizatorzy zwracają się także do osób, które już zapisały się na konferencję, do potwierdzenia swojej obecności we wrześniu. - Wierzymy, że spotkamy się wspólnie we wrześniu w Zakopanem! Nie załamał nas krach dotcomów w 2000 roku, nie straszny był nam krach po Lehmanie ani demontaż OFE. Poradzimy sobie także z koronawirusem! – napisano.

Jak co roku, konferencja WallStreet będzie okazją do spotkania z czołowymi postaciami polskiego rynku kapitałowego oraz przedstawicielami spółek. Relację z ubiegłorocznej konferencji zamieściliśmy w tym artykule.

Dodatkowo jesienią SII zamierza zorganizować kolejne Forum Finansów i Inwestycji, którego pierwsza edycja odbyła się w styczniu tego roku na Stadionie Narodowym w Warszawie.

MZ

Źródło:
Tematy
Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Konferencja WallStreet

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki