Kolejny iPhone 7 poparzył właściciela

Odnotowano kolejny przypadek poparzenia wywołanego przegrzaniem iPhone’a 7. Właścicielka opublikowała już zdjęcia w internecie i wyjaśniła, że do zajścia doszło w nocy, podczas gdy telefon był podłączony do ładowarki.

Odnotowano przypadek poparzenia przez przegrzewającego się iPhone'a 7
Odnotowano przypadek poparzenia przez przegrzewającego się iPhone'a 7 (fot. Edgar Su / FORUM)

Afera związana z przegrzewającymi się smartfonami Samsunga postawiła na nogi całą branżę i jej klientów. Nie dziwi z tego powodu fakt nagłaśniania każdego pojedynczego przypadku poparzenia użytkowników drobnego sprzętu elektronicznego. Choć liczba takich wypadków z udziałem iPhone’a 7 nawet w ułamku nie odpowiada sprawie Galaxy Note 7, internet piętnuje każdego już producenta.

O sprawie poinformował serwis News.com.au. Australijka została poparzona podczas snu przez podpiętego do ładowarki iPhone’a 7. Przed zaśnięciem oglądała na nim filmy, co wraz z procesem ładowania znacznie podwyższyło temperaturę urządzenia. W efekcie poparzeniu II stopnia uległo całe przedramię. Wbrew pozorom, urządzenie nie uległo uszkodzeniu.

Apple zapowiedziało zbadanie sprawy. Właścicielce powiedziano w punkcie obsługi klienta, że urządzenie nie daje znamion uprzedniego przegrzania. O podobnych przypadkach pisano także przed kilkoma dniami. Najczęściej jednak do eksplozji dochodziło przy uderzeniu telefonu o podłogę - jak w Chinach - lub podczas transportu urządzenia do klienta.

MG

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
3 5 ~caltv

Skoro na telefonie można oglądać filmy, to czekam teraz aż będę mógł zadzwonić z telewizora np. 52 calowego. Będę go targał ze sobą i dzwonił.

! Odpowiedz
7 6 ~SZAJSUNG

SRAJFON HE HE

! Odpowiedz
8 5 ~Rrr

Oglądała film na telefonie? A nie mogła przez okno w domu sąsiada?

! Odpowiedz
6 5 ~Eryk

Sabotaż konkurencji

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.