REKLAMA

Kolejne sondaże pokazują przewagę PiS nad PO

2012-10-12 07:28
publikacja
2012-10-12 07:28
Media publikują kolejne sondaże poparcia dla partii politycznych, w których liderem jest Prawo i Sprawiedliwość. Pierwszy sondaż z takimi wskazaniami opublikował przed tygodniem TVP Info.

Według sondażu TNS Polska dla „Gazety Wyborczej” PiS uzyskał poparcie 28% poparcia, a PO 27%. Sondaż został opublikowany w dzisiejszym wydaniu „Gazety”. Autorzy artykułu zaznaczają, że sondaż nie został przeprowadzony metodą telefoniczną, co ma świadczyć o jego większej wiarygodności.

wyniki sondaży wyborczych
Wyniki sondaży wyborczych. Opracowanie Bankier.pl na podstawie wyników publikowanych przez poszczegolne media.

Już wczoraj wieczorem zostały opublikowane dwa inne sondaże, w których także liderem był PiS. W sondażu TNS Polska dla „Wydarzeń” Polsatu PiS uzyskał aż 42% poparcia, natomiast PO 38%. Natomiast w sondażu MillwardBrown SMG/KRC dla radia RMF FM partia Jarosława Kaczyńskiego zdobyła poparcie 30% pytanych, natomiast Platformę wybrało 27% ankietowanych.

Przewagę PO nad PiS pokazuje tylko sondaż CBOS przeprowadzony w pierwszej dekadzie października. Według tego sondażu PO uzyskałaby 28% poparcia, natomiast PiS 25%.

MD/media
Źródło:

Do pobrania

sondaze20121012jpg
Tematy
Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Komentarze (25)

dodaj komentarz
~my
niech żyje PIS i Polacy z nim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~d2
Tusk i Kaczor to ta sama opcja i wieczna wojna - SLD sie skompromitowało a PSL to przylepna do wszystkiego ladacznica partyjna.... zostaje PALIKOT :D
~Stanisław
CEBOS od zawsze miał, ma i mieć będzie NAJWYŻSZE NOTOWANIA DLA WROGÓW POLSKI, Polskości i Polaków.
W tym Maglu Propagandowym z "Serwerem umieszczonym w MOSKWIE, zawsze POparcie mają Obywatele Polscy narodowości Syjońskiej
~donek
Najlepiej byc w opozycji i brać za to kasę ,ale rządów to juz mielismy kilka ,nawet PIS obiecał 3 miliony mieszkań a nawet szałasu w lesie nie zbudował.To wszystko ściema
~show
PO - malowana lala la la la la:)))
~Jan Stańczyk
Prawda zaczyna zwyciężać , BÓG , HONOR , OJCZYZNA a nie KOLESIOSTWO , DESTRUKCJA , OBŁUDA .
~S.O.
Niech ktoś wyjaśni,czym one ( te partie ) się różnią ?! Moim zdaniem,tylko nazwą (od reszty też ...).
~S.O.
Niech ktoś wyjaśni,czym one ( te partie ) się różnią ?! Moim zdaniem,tylko nazwą (od reszt też ...).
~petro
dla Polski byloby dobrze miec przez 3 kolejne lata, do wyborow, bardzo silna, konstruktywna, prorynkowa opozycje. bez wzgledu na to, kto akurat rzadzi. cieszy mizerny sondaz podtarcia palikota.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki