Kokos.pl wprowadza Weryfikację Społeczną oraz Ekspresową Wypłatę pożyczek

Serwis pożyczek społecznościowych Kokos.pl ułatwia funkcjonalnie nowym użytkownikom korzystanie z platformy oraz umożliwia zaksięgowanie otrzymanych pożyczek na koncie bankowym w czasie rzeczywistym przez całą dobę , 7 dni w tygodniu.


Weryfikacja Społeczna realizowana jest przez doświadczonych inwestorów na  rzecz nowych użytkowników Kokos.pl. Weryfikacji może dokonać Inwestor spełniający określone kryteria (przynajmniej 1 rok stażu w Kokos.pl oraz minimum 20 zrealizowanych inwestycji).

Pożyczkobiorca może w dowolnym momencie skorzystać z usługi Weryfikacji Społecznej, może zamówić ją wielokrotnie i u różnych uprawionych inwestorów, określonych jako Weryfikatorzy. Weryfikator, poza sprawdzeniem wymaganych danych, może pomóc Pożyczkobiorcy założyć aukcję oraz zrealizować pożyczkę.

Kolejną innowacją jest wprowadzenie usługi Ekspresowej Wypłaty dla pożyczkobiorców. Usługa umożliwia pojawienie się pożyczki natychmiast po zrealizowaniu aukcji w Kokos.pl na koncie bankowym. Środki wpłacone przez inwestorów pojawiają się na koncie Pożyczkobiorcy po 15 minutach od zakończenia aukcji. Ekspresowa Wypłata jest możliwa dzięki zastosowaniu systemu BlueCash, który obecnie obsługuje 14 banków.

Kokos.pl jest największym serwisem typu social lending na polskim rynku i planuje pozyskanie łącznie 100 tysięcy klientów do lutego 2010. Kwota udzielonych pożyczek zbliża się do 16 milionów złotych. Operatorem Kokos.pl jest Blue Media SA./ Blue Media
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 1 inwesto

Przeczytaj artykuły zawarte na https://www.aasapolska.pl/blog
Masz tam informacje dotyczące pożyczek, oszczędzania, spłat zadłużenia.
Myślę że może to pomóc ... Warto czytać i poszerzać wiedzę!

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne