Kogo Duda zrobi prezesem NBP?

Nominowanie kluczowych urzędników państwowych, między innymi nowego prezesa NBP oraz członków RPP, to jedne z głównych prerogatyw prezydenta. Kogo wybierze Duda na następcę Marka Belki?

Kto zastąpi Marka Belkę?

Start odtwarzacza ...

- Dużo szumu zrobiło się wokół kampanii oraz stanowisk, na które mianuje prezydent. Zrobiło się dużo niezdrowego szumu na temat tego, kto zastąpi Marka Belkę. Jego kadencja wygasa dopiero za rok, więc dzisiaj zamieszanie jest całkowicie niepotrzebne. Dzisiaj bardziej racjonalna byłaby dyskusja, jak prezydent ocenia mandat obecnego prezesa. Trudno sobie wyobrazić, by dzisiaj prezydent-elekt wskazywał następcę. W tym momencie Marek Belka byłby ubezwłasnowolniony, bo kto by go słuchał? Wszyscy patrzyliby w przyszłość i oczekiwali tego, co powie prezes-kandydat - komentuje Bartek Godusławski, dziennikarz "Pulsu Biznesu".

Członkowie bardziej pewni niż prezes

Wiemy na pewno, że prezydent najpóźniej do 19 lutego będzie musiał mianować dwóch nowych członków RPP. To jest decyzja tylko w kompetencjach prezydenta. Na razie trudno jest wymienić jakiekolwiek nazwiska, ale patrząc na poprzednie wskazania PiS-u, to w grę może wchodzić nominacja dla prof. Iwanicz-Drozdowskiej. 


W przypadku prezesa NBP ostateczny wybór zatwierdza Sejm

- Wszyscy zapominają chyba, jak wygląda wybór na stanowisko prezesa NBP. Prezydent wskazuje kandydata, ale głosowanie odbywa się w parlamencie i to tam musi on uzyskać odpowiednią większość głosów. Na ten moment nie wiemy, kto będzie rządził po jesiennych wyborach. Jeżeli będzie to PiS, to Kancelaria i Sejm dosyć łatwo się porozumieją. Jeśli jednak przy władzy pozostanie PO, to sytuacja może być trudna i lepiej wtedy skonsultować kandydaturę z rządem - dodaje Godusławski.

Z Bartoszem Godusławskim rozmawiał Łukasz Piechowiak.

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 1 ~CJacob

Jak postawiłbym na Pana Grzegorza Kołodkę. Człowiek z potężną wiedzą, znany i lubiany na świecie, nie podlizuje się nikomu i chłodno kalkuluje rezultaty.
Ale to tylko moja subiektywna opinia ;)

! Odpowiedz
1 4 ~Grzechu_comeback

Kelnera od Sowy.... a tak poważnie to...... Staś Kluza. TYLKO jemu udało trzymać się z dala od polityki. Belka ani trochę nie udaje, że nie POtrafi... Człowiek, który przy wódzie robi dile i ustala drukowanie gotówki..... STANDARD PEŁO!

! Odpowiedz
4 3 ~Max

Gdzie jest Duda???

Gdyby Panu Dudzie zależało na tym kraju szybko przeciąłby takie spekulacje jak ten artykuł konferencją prasową/wywiadem, na której powtórzyłby swoje zamiary względem prezesa NBP - podkreślił że nie dopuści do destabilizacji waluty nadmiernym rozluźnieniem polityki monetarnej. Że będzie stał na straży konstytucji i takie tam. Swoimi obietnicami przedwyborczymi dał wodę na młyn spekulacji oraz ..analitykom typu Rysio Pietru etc.etc. Żąglują oni liczbami 200-270-300MLD. A w tym momencie nakręca się jakaś panika na giełdzie oraz przede wszystkim na walucie. Pachnie to spekulacją i destabilizacja - rozchwianiem porządku EKONOMICZNEGO w Polsce. Taka sytuacja zachwieje ekonomika przed jesiennymi wyborami - więć Panie Duda nie czekaj Pan tylko działaj. Na kawę czas później :).

Do wyborów może być już za późno. i CHF po 5 PLN. A może o to chodzi i Pan Duda właśnie wtedy wymieni swoje 54 tys EUR na złote?

Tyle odemnie w temacie.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
9 11 ~vlado

Wybierze Maciarewicza

! Odpowiedz
2 7 ~True_story_bro

Jeden z czytelników bankiera by się nadawał:

-Skąd wziąć pieniądze na pomysły pt. 500 zł na każde dziecko?
-Ze wzrostu PKB!

! Odpowiedz
1 1 ~ed

To jest właśnie pisowska ekonomia w stylu Beaty Szydło, z wykształcenia etnograf, specjalność stroje ludowe... Kolego jest jedna zasada nie wydaje się pieniędzy, których jeszcze nie ma... Załóż dzisiaj firmę i spróbuj kupić mercedesa za pieniądze które zamierzasz w przyszłości zarobić... Możliwości są trzy, albo nigdy ten projekt nie wejdzie w życie, albo będą takie ograniczenia, że prawie nikt się nie załapie, albo po prostu będzie trzeba kasę przesunąć z innego miejsca - np. zabrać chorym, albo ograniczyć wydatki na edukacje czy drogi - proste.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
1 5 ~abb

Białoruś czeka na speców od finansów.

! Odpowiedz
3 20 ~smyk

" komikiem" to jest Belka !

! Odpowiedz
6 4 ~Flex

Z dzisiejszych notowań EUR/PLN widać że dilerom BGK i NBP zabrakło. NIe wiem tylko czy motywacji czy kasy. Chyba wielki kapitał chce pogrozić obrzezanym paluszkiem żeby Polacy nie podskakiwali i za dużo sobie nie pozwalali bo zamiast frankowych domków i apartamentów pod hipoteki będą kartoniki pod mostami. W sumie szkoda bo kilka dni do wczoraj przed 9 rano brałem osłabionego PLN na długo i przed 11 zamykałem. Dobrze że dzisiaj coś mnie tknęło i zwolnione wczoraj depozyty wróciłem na ror. Futures robią się już gorące jak pieczone kartofle.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
7 7 ~analityk

Czy to ma jakieś znaczenie kto to będzie ? Będzie to na pewno jakiś starozakonny. Tak jest i będzie. De facto rządzi międzynarodowy kapitał.

! Odpowiedz
0 0 ~Andrew

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
7 33 ~jacek_placek57

Wczoraj Belka nazwał Pana Dudę komikiem. Tym samym pokazał swoje chamskie oblicze oraz nienawiść platformerską.

! Odpowiedz
0 1 ~stan

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
0 1 ~Ewa

Człowieku! chyba niezbyt dokładnie przeczytałeś, albo wysłuchałeś wypowiedź Belki. Chodziło o KUKIZA!

! Odpowiedz
3 12 ~Flex

Nie będzie mieć większego znaczenia czy człowieka morgana zastąpi człowiek goldmana czy nie.Polska jest i będzie zakładnikiem wielkiego kapitału, a kolejni rządzący trafiać na jego smycz.

! Odpowiedz
1 1 ~analityk

Oczywista oczywistość.

! Odpowiedz
10 5 ~ionen

A czy to ważne. Pewnie będzie Skrzypek BIS, czyli magister z brakiem jakiegokolwiek doświadczenia ale najważniejsze, że swój.

BMW - bierny, mierny ale wierny takie były zawsze zasady dopierania ludzi przez Jarka i nic to się nie zmieniło. A Duda nie ma tu nic do gadania.

! Odpowiedz
1 0 ~etymon

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
0 1 ~fingon odpowiada ~etymon

~etymon tobie całkowicie brakuje mózgu. Potrafisz tylko powtarzać różne slogany zasłyszane od psychicznie chorych z twojego otoczenia.

! Odpowiedz
0 0 ~sgsa

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
0 1 ~Ewa

Otóż to! Pracowałam w PKO, kiedy Skrzypek był prezesem. To, co wyprawiali z ludźmi.... Aż strach pomyśleć, że to może wrócić...

! Odpowiedz
2 1 ~wanker

złe pytanie. Najbardziej aktualnym pytaniem jest kto zostanie premierem po Pani Kopacz, to obecnie największe wyzwanie przed PO, bo jesień i wybory za pasem.

! Odpowiedz
0 0 ~hiho

Albo Kopacz albo Kaczyński, chyba że wygra jakaś dziwna nowa formacja. Kopacz nie zmienią przed wyborami a po wygranych wyborach też nie będzie zmiany. Przetasowania w PO będą tylko jeżeli przegrają wybory - więc na 99% będzie albo Kopacz albo Kaczyński.

! Odpowiedz
0 8 ~sprawiedliwy

raus z tym szkodniekiem ktory dzisiaj obrazal wszystkich w TVN biznes

! Odpowiedz
1 12 ~icoztego

Obojętne jacy będą kandydaci prezydenta RP na prezesa NBP i członków RPP byleby nie dopuścili do nieograniczonego dodruku pustych pieniędzy na nieograniczone potrzeby rządu w dziedzinie rozdawania ich bez opamiętania. Każdy kandydat prezydenta, który powstrzyma chore pomysły Belki i Sienkiewicza na okradanie obywateli z ich oszczędności poprzez dodruk pustego pieniądza będzie dobrym kandydatem. Potrzeba nam kolesi którzy mają jaja żeby przeciwstawić się ogólnoświatowej mafii drukarzy pustych pieniędzy, którzy mają swój rozum, a nie powielają ślepo to co robią FED, EBC, BoE, BoJ.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 5 ~miro

sęk w tym że ta pejsata mafia jednym ruchem z naszego kraju moze zrobic bangladesz

! Odpowiedz
2 1 ~Adam222

Rozumiem, że to głos bogacza, który martwi się o swój niewiadomego pochodzenia majątek. Aktualnie mamy deflację, więc dodruk pieniądza na cele socjalne byłby z korzyścią dla Polaków.

! Odpowiedz
0 7 ~icoztego odpowiada ~Adam222

No właśnie niewiele rozumiesz. Bogacz w razie czego swój majątek zachowa w nieruchomościach, metalach szlachetnych, diamentach, wyprowadzi za granicę do rajów podatkowych, zastosuje optymalizacje podatkową w firmach itd. a po dupie dostaną jak zwykle etatowcy, biedacy i klasa średnia. Pamiętam jak Komorowski w drugiej debacie się chwalił, że 10 lat temu średnia pensja była 2kzł, a obecnie jest 4kzł i że to jest jego niesamowity sukces. Tylko, zapomniał dodać, że 10 lat temu za 2kzł można było kupić 1700 bochenków chleba, a obecnie za 4kzł można kupić 1500. Za to cygara dla premiera oraz ośmiorniczki i króliki w szampanie u Sowy dla elit rządzących mogą być obojętnie jak drogie, bo jak się drukuje kasę, to zawsze na nie wystarczy.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 8 ~Arkageddon

Może dla odmiany mianuje jakiegoś Polaka?

! Odpowiedz
6 0 ~hahahahaha

ROSTOWSKIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

! Odpowiedz
2 14 ~Wyborca

żądamy zniesienia podatku belki od lokat bankowych i dymisji Marka Belki

! Odpowiedz
0 5 ~Bronek

Zbyszek1.......wywalili nas z robotyjuz daj spokoj lepiej choc pomoz walizki nosic, wracasz do cieciowania, oklamales mine i zawiodles

! Odpowiedz
0 1 ~Andrew

Czeka na rekomendację od Rotschilda

! Odpowiedz
3 3 ~Wróżka

zrobić to sobie możecie nawzajem po lodziku w redakcji - a kogo Pan Prezydent Duda desygnuje na to stanowisko, to jego sprawa. Widzę czarny pijar już włączony - nie martwcie się na zmywaku w Anglii dorobicie, jak was PiS rozliczy z bezstronności.

! Odpowiedz
0 2 ~pa

Już nie przesadzaj. Po pierwsze, tego rodzaju sfanatyzowane wypowiedzi szkodzą więcej niż pomagają, jeżeli zależy Ci na odsunięciu od władzy partii oszustów. Po drugie, na tle innych mediów Bankier jest niemal obiektywny. ;)

! Odpowiedz
3 0 ~zbyszek1

Mylisz się. To co piszesz jest dowodem na to, że nie masz kompletnie pojęcia o funkcjonowaniu państwa, o warunkach w jakich państwo może funkcjonować dobrze albo źle.
Prezes NBP a jednocześnie przewodniczący RPP musi być człowiekiek o twardym kręgossłupie który nie będzie wrażliwy na naciski rządu czy swojego środowiska politycznego. Jedyne czym ma się kierować to interes i to długofalwy państwa, jego finansów a nie koniunkturalnym interesem rządu czy partii rządzącej. Wbrew temu co Ty, jak sądzę, i tobie podobni myślą to jest fundamentalny, bardzo trudny wybór.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~Wróżka odpowiada ~pa

..brawa dla moderatora

! Odpowiedz
0 0 ~Ewa

Młoda jesteś, pewnie nie pamiętasz czarnych teczek Macierewicza i przyczyn upadku rządu Kaczyńskiego. Czy Wy, Ludzie, macie już totalną amnezję?! Chcecie tego samego?! Przecież to już przerabialiśmy!

! Odpowiedz
0 0 ~harry_Callahan

Profesor Bugaj, byl przy Kaczynskim expertem.
No moze gowin, bo on sie zna na prawie gospodarce, energetyce i jajnikach

! Odpowiedz
0 0 ~Robi

nie no proszę Gowin?? Bugaj ??

! Odpowiedz
1 7 ~Zedzio

Belka powinien się podać do dymisji po wypłynięciu tych taśm, i tak by się to odbyło w większości normalnych europejskich krajów

Prezydent podał się do dymisji po aferze ujawnionej przez "Bild"

Tylko u nas jest że afera goni aferę a oni sobie nadal piastują funkcje , a powinna być dymisja , niezawisła rozprawa sądowa i jak zrobił jakiś przekręt to więzienie i najlepiej dożywotni zakaz piastowania funkcji urzędniczych

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 1 ~Zedzio

http://www.fakt.pl/Prezydent-Niemiec-podal-sie-do-dymisji-po-aferze-ujawnionej-przez-Bild,artykuly,146166,1.html

! Odpowiedz
5 0 ~zbyszek1

Ja przypominam, że to nie belka nagrywał a był nagrywany. Nagrywany jest pokrzywdzonym a nie przestępcą. Czyżby, Ci się pomieszało?

! Odpowiedz
2 3 ~maciek odpowiada ~zbyszek1

Peowska retoryka, nie ważne co kto mówił na tych taśmach, jak państwu zaszkodził - ważne kto nagrywał! Szczyt ignorancji i hipokryzji....

! Odpowiedz
3 0 ~zbyszek1 odpowiada ~maciek

Przeciwnie. to jest ważne co się mówi ale też trudno poważnie traktować wszystko co powie człowiek po gorzale kiedy w założeniu nikt postronny nie słyszy. Ale tu akurat nic, poza przekleństwami, Belka takiego nie powiedział czego miałby się wstydzić a tym bardziej podawać się z tego powodu do dymisji. Ja powiem więcej. To była fantastyczna rozmowa dwóch mądrych, wybitnie inteligentnych ludzi.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 3 ~analityk

Na tych stanowiskach kompetencje są najmniej ważne. Stąd taki a nie inny jest stan Polskiej Gospodarki. Polska Gospodarka jest pochodną ignorantów i lobbystów rządzących krajem.

! Odpowiedz
0 5 ~Marek_B

A ja se jem ośmiorniczki na służbową kartę. Zarabiam tyle rocznie że nie zarobicie tyle polaczki przez 80 lat waszego krótkiego życia. Jednym słowem ch..j, du..a, i kamieni kupa. he,he

! Odpowiedz
0 5 ~antybankster

Czy Belka zabierze ze sobą Szczurka ?

! Odpowiedz
0 6 ~was

Taka szczurek wskoczy na belke i odplyna

! Odpowiedz
7 2 ~franca

Prezesem NBP będzie Piotr Gnilski.
A nie... Czekaj... Gnilski będzie premierem.

! Odpowiedz
6 0 ~zbyszek1

Tak poważnie to Glapiński będzie prezesem. Chyba, że Duda wytypuje, jak to zrobiła PO, kogoś niezależnego, nie ze swoich. Ale w to mi trudno uwierzyć bo to nie Duda bedzie przecież rozdawał karty.

! Odpowiedz
2 4 ~seba

Franca, bardzo do ciebie pasuje ksywa. Naucz sie pisac dowcipne komentarze, bo argumenty ad persona wraz ze starym perydentem odchodzą do lamysa - są demode!

! Odpowiedz
1 4 ~azet

Obojętnie kim będzie Gliński, ty będziesz już tylko nikim :)

! Odpowiedz
0 1 ~frank

zgadza się, ale tylko technicznym

! Odpowiedz
1 1 ~franca odpowiada ~seba

A gdzie żeś ty zobaczył argumenty ze starym perydentem?
W ogóle nie wiem co to "perydent". Chodziło Tobie o Perident - nić dentystyczną?

! Odpowiedz
6 2 ~andrea

Najlepszym kandydatem jest sam Duda związkowiec lub Kaczyński !

! Odpowiedz
1 8 ~cytat

"Polacy rozumieją, że żeby skutecznie odpowiedzieć na potrzebę zmiany, Andrzej Duda musi mieć wsparcie w parlamencie – mówił w TV Republika poseł PiS-u Jacek Sasin"

! Odpowiedz
15 2 ~zbyszek1

Jakiej zmiany? Zdefiniuj na jaką zmianę Ty oczekujesz a którą ma Ci moim zdaniem marny pisowski figurant wyfasować? Ja tu prowadzę od dawna ankietę na czym mają polegać te zmiany które Duda obiecywał a definiował je jedynie jako dobre zmiany i poza chamskim pykowaniem, obrzucaniem błotem nic konkretnego się nie doczekałem.
Miał cofnąć reformę emerytalną. Już to odwołał i słusznie bo kto przytomny to wie, że to nie możliwe bo dla państwa byłoby katastrofalne?
Więc pytam jakie zmiany?

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 1 ~Wania odpowiada ~zbyszek1

Pomyśl ? - A może na Anatolazjerozolimy ?

! Odpowiedz
3 9 ~max odpowiada ~zbyszek1

Zbyszek 1,juz ciebie ze szpitala wypuscili?bo wczoraj miales zalamanie nerwowe pajacu, jest tak, zawsze psy sczekaja a karawana idzie dalej ,POgonic trzeba wszystkich aparatczykow z Belka na czele a ty agencie ubieglej epoki bierz tylko proszki tak jak lekarz zalecil bo mozesz szoku na jesieni nie wytrzymac

! Odpowiedz
3 7 ~azet

POmęczymy się tutaj ze zbyszkiem jeszcze do października, bo dopiero wtedy przestaną mu przychodzić przelewy z kasy partyjnej. Tak, do do ciebie przegrańcu :)

! Odpowiedz
3 6 ~kist odpowiada ~azet

A ja mysle ze ten pajac zbyszek1.to poprostu chory czlowiek z nienawisci do ludzi, taki poprostu chlopek roztropek z minionej epoki,bedzie szczekal bo ma taka he he he misje

! Odpowiedz
5 2 ~zbyszek1

No i co? Nie mówiłem? Zobacz co szumowina wyprawia. To jest esencja elektoratu pisowskiego. Pisowski elektorat w pigułce.

! Odpowiedz
2 6 ~ttt odpowiada ~zbyszek1

Zbyszek1.......Sam uwzasz ze mozna ublizac wyzywac, tylko jak ciebie ktos nazwie taka jak ci sie nalezy to szczekasz i ujadasz/,ty nie masz zadnych argumentow twoja formacja przerypala te wybory i przerypie nastepne, bo ludzie maja dosc, klamcow oszustow i bajarzy ,PO odjechala od rzeczywistosci taka jak kiedys SLD, i zaplaci za to wysoka cene, wiec ujadac ty mozesz i osmieszac sie dalej widac masz taka role zyciowa byc pajacem

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
5 2 ~zbyszek1 odpowiada ~ttt

Na tym forum nie ma pisiaków którzy podejmują dyskusję. Tu jest tylko wściekłe ujadanie, chamskie szczucie i obrażanie. Pluje szumowina na mnie po kazdym komentarzu, mimo, że jako jeden z niewielu na tym forum zamieszczam merytoryczne komentarze. Raczej nie odnoszę się ad personam, poza wszystkim też i dlatego, że uważam, że nie należy szumowinom poswięcać zbyt wiele uwagi.
No ale proszę. Skieruję coś do Ciebie. Co trzeba mieć w głowie aby głosić chęć odsunięcia od władzy kłamców, oszustów i bajarzy gdy tym czasem jest się wyznawcą największych przekrętasów w historii Polski a na miejsce kłamczuszków chce się wyfasować największych kłamców, manipulatorów, hipokrytów a nawet kanalie które potrafią szydzić z biednych ludzi, ogłupiać ich np. używając do tego trupy, ofiary katastrofy smoleńskiek którą " zawdzięczamy" pisowskiemu prezydencikowi. Chcesz odsuwać od władzy kłamców przez ulokowanie w pałacu prezydenta który w swojej kampanii słowa prawdy nie powiedział. Przeciwko takim, pisowskim standardom jestem, przeciwko standardom chamów na forach, ale też i w zyciu codziennym na ulicach mojej kochanej Warszawy ale i w kazdym miejscu gdzie się pojawia chołota i pospolite szumowiny.
Ty może mało kumaty jesteś. To może przeleć te komentarze które tu puszcza pisowska czerezwyczajka. Po tej lekturze przekaż refleksję a powiem Ci kim jesteś.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 1 ~Adam1 odpowiada ~zbyszek1

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
6 19 ~emeryt46

JAKIM OPOZYCJONISTĄ BYŁ KOMOROWSKI ... JAK SKAMLAŁ PRZED U.B-ekiem BY GO WYPUŚCIĆ Z INTERNOWANIA ZARZEKAŁ SIĘ ŻE CHCE SIĘ ZAJĄĆ TYLKO SWOJĄ RODZINĄ ŻE CHĘTNIE PODEJMIE Z U.Bekami DALSZE ROZMOWY... O TYM I WIĘCEJ W KSIĄŻCE KTÓRĄ NAPISAŁ W. SUMLIŃSKI ...
JAKIM OPOZYCJONISTĄ BYŁ ADAM MICHNIK KTÓRY SPRZEDAŁ SIĘ ZA "WYBORCZĄ" - KTÓRY MŁODEMU POWIEDZIAŁ - ODPIEPRZ SIĘ OD GENERAŁA... MICHNIK KTÓREGO BRAT SKAZYWAŁ NA ŚMIERĆ POLSKICH PATRIOTÓW !!! .
BOJĄ SIĘ I NIENAWIDZĄ KUKIZA BO NIE JEST UMACZANY , BO MA CZYSTY ŻYCIORYS BO JEST DUMNY ŻE POKONAŁ ALKOHOLIZM , BO JEST DUMNY Z SWOJEGO OJCA PATRIOTY !!! BO CHCE WALCZYĆ Z ZAKŁAMANYM , Z SKORUMPOWANYM "PAŃSTWEM W PAŃSTWIE "
WSZYSTKIE RZĄDY PO 1980-tym ROKU , UDOSKONALAŁY OKRADANIE POLSKI !!! W TYM OSTATNIM RZĄDZIE PLATFORMY NASTĄPIŁO APOGEUM "PAŃSTWA W PAŃSTWIE " !!! WSZYSTKIE PARTIE SIEDZĄCE W PARLAMENCIE STRACIŁY WIARYGODNOŚĆ !!! DUDA ZOSTAŁ WYBRANY NA ZASADZIE MNIEJSZEGO ZŁA !!!
NAPRAWIAĆ PAŃSTWO I PRZYWRACAĆ JE OBYWATELOM MOŻE TYLKO RUCH KTÓRY ZAINICJOWAŁ KUKIZ !!! JOW-y TO TYLKO HASŁO . WAŻNIEJSZE JEST ODNOWIENIE DEMOKRACJI , ODNOWIENIE WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI , ZMNIEJSZENIE BIUROKRACJI , WYDATKÓW PAŃSTWOWYCH PIENIĘDZY . NA CO W POLSCE SIĘ NIE SPOJRZY - TO WYMAGA ODNOWY !!! DLATEGO BY TO NAPRAWIAĆ TRZEBA RUCHOWI KUKIZA W JESIENI WEJŚĆ DO PARLAMENTU !!!

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
15 8 ~zbyszek1

Trzeba być wyjątkową świnią i bydlakiem aby coś takiego napisać.

! Odpowiedz
1 7 ~miro

gajowa maria, wielka opozycja przed planowanym strajkiem głodowym nazarła sie do syta i zrobiła elitą mianowała doktorem, takie to mamy "wzorce", ale czas szechterowskiego bandytyzmu konczy sie, jesienią odzyskamy swój kraj :)

! Odpowiedz
3 4 ~zgnojąbronka odpowiada ~zbyszek1

"Zarząd Platformy Obywatelskiej analizując wyniki wyborów uznał, że to nie partia przegrała, a Bronisław Komorowski. Tak zapewniają członkowie zarządu, którzy obradował w Warszawie."

! Odpowiedz
4 0 ~zbyszek1 odpowiada ~zgnojąbronka

A jakieś wnioski, jakieś przemyślenia kolega ma?

! Odpowiedz
3 8 (usunięty) odpowiada ~zbyszek1

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
0 7 ~nik

Bronka, facet z koneksjami wolny po 6 siepnia, swoj chlop.

! Odpowiedz
5 12 ~ted

Niewazne, wazne Belke, wyrzucic na zbity p.......,arogancja tej wladzy jest kosmiczna, jest tylu mlodych wyksztaconych ludzi a my wciaz zatrudniamy relikty z ubieglej epoki,po jaka cholere, trzeba przewietrzyc te ministerstwa, urzedy, dosc sie juz nachapali, przez te 26 lat ich wolnosci, bo nam caly czas serwuja tylko zaotrzenie prawa nowe restrykcje itp frajdy, wladza music byc dla obywatela bo on ja wybral, te kacyki juz o tym dawn zapomnieli.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
1 5 ~bronekdowronek

Dawajta tam Rostowskiego !!!!!!

! Odpowiedz
13 6 ~ProducentMoczu

MACIEREWICZA!!!
Hyhyhy

! Odpowiedz
0 0 ~drkit

To ie dalej widac uryna mozg zalewa

! Odpowiedz
0 2 ~ala

Dziennikarz nie wypada pisać z błędami ortograficznymi...

! Odpowiedz
1 0 ~ala

..oczywiście dziennikarzowi..

! Odpowiedz
2 12 ~xxx111

Najlepiej Biereckiego, zna sie chłop na finansach.

! Odpowiedz
7 12 ~miro

ee tam, lepszym "fahowcem" jest piotrek, no wiesz, ten z wolominskiego bronkoskoku, upss, ale narazie siedzi :)

! Odpowiedz
2 8 ~xxx111 odpowiada ~miro

Też fachura, sam Bierecki mu nagrody dawał, a posłowie PiS wódeczkę z nim pili.

! Odpowiedz
8 20 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
14 11 ~kolina

Zaczyna się... PISowska miłość bliźniego.... Jesteście przewidywalni jak werhmaht.

! Odpowiedz
2 17 ~miro

z niesiolowskiego otworu oralnego, cytat z "niesiolowskiego" płyną słowa milosci do polaków, jestesci wzorem miłości i zgody :)

! Odpowiedz
3 6 ~miro

aarona bucholtza

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne
MARKA 0,00% 0,50
2019-12-05 11:00:00

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 2,6% XI 2019
PKB rdr 3,9% III kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,0% X 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 213,27 zł X 2019
Produkcja przemysłowa rdr 3,5% X 2019

Znajdź profil