Kilka banków zapowiada weekendowe utrudnienia

W sobotę i niedzielę kilka instytucji będzie prowadzić prace konserwacyjne w swoich systemach bankowości elektronicznej. Na przerwy w działaniu niektórych usług powinni przygotować się klienci Raiffeisen Polbank, Volkswagen Banku, Nest Banku oraz inwestorzy korzystający z usług Banku Pekao.

Volkswagen Bank informuje, że 11 czerwca (niedziela) od godziny 10:00 do godziny 14:00 prowadzone będą prace techniczne w systemach bankowych. W związku z tym w podanych godzinach dostęp do rachunków przez internet i telefon może być utrudniony.

W najbliższy weekend kilka banków zapowiada przerwy techniczne
W najbliższy weekend kilka banków zapowiada przerwy techniczne (fot. lucadp / YAY Foto)

W Domu Maklerskim Pekao od godziny 08:00 w sobotę (9.06) do godziny 12:00 w niedzielę, 11 czerwca, mogą wystąpić ograniczenia w dostępie do składania dyspozycji i zleceń w serwisie Pekao24Makler.

Raiffeisen Polbank informuje, że w nocy z 9.06 na 10.06 niedostępne będą systemy i aplikacje bankowe: R-Online Biznes - w godz. 0:00-0:20 oraz w godz. 3:00-7:30; Mobilny Bank, Mobilny Portfel, R-Online - w godz. 4:00-4:30.

W Nest Banku w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi, w dniu 11.06, wystąpią utrudnienia w dostępie do systemów informatycznych banku. Od godziny 23:00 do godziny 0:00 internetowy serwis transakcyjny oraz aplikacja mobilna będą niedostępne. W tym czasie nie będzie możliwe zasilenie rachunku, do którego została wydana karta debetowa lub kredytowa oraz złożenie wniosków.

MK

Źródło:
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 1 ~walde

Jest udowodnione ze przetrzymanie pieniedzy takliej liczby osob chocby jeden dzien to grube miliony
To celowe dzialanie w dodatku zlodziejskie

! Odpowiedz
2 0 ~aster5

To zapewne skutki majstrowania rządu wokół bankowości. Kto wie co oni kombinują w/s dziury budżetowej w obliczu tzw 'zrównoważonego rozwoju' ?...

! Odpowiedz
1 3 ~mi

Mi to wygląda na zarazę

! Odpowiedz
0 4 ~ILONA

A czy oni nie mają jakieś awarii i dlatego pensję nie wpływają na konto

! Odpowiedz
0 1 ~Kamil

W następny weekend Credit Agricole zapowiada "przerwę technologiczną"
https://www.credit-agricole.pl/o-banku/aktualnosci/2017/przerwa-technologiczna-ograniczenia-w-dostepie-do-uslug-banku

! Odpowiedz
0 1 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne