- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników przedsprzedaży "Wiedźmina 3", na tydzień przed premierą ogłosiliśmy milion egzemplarzy, a dziś to już ponad 1,5 mln - mówi Adam Kiciński, prezes CD Projekt. Recenzje są fenomenalne, jesteśmy z tego powodu dumni - dodaje.

Nie podajemy prognoz finansowych, dlatego trudno mi mówić o naszych planach co do zarobków, natomiast dzisiejszy CD Projekt jest inny niż CD Projekt jutro czy w kolejnych dniach.
Kiciński z CD Project: Przed premierą sprzedaliśmy już 1,5 mln egzemplarzy "Wiedźmina 3"
Nowy poziom dla CD Projektu oznacza większą rozpoznawalność, większą renomę i o wiele większy potencjał, jeżeli chodzi o kolejne produkcje. Pieniądze są ważne, ale to nie wszystko. Najważniejsze jest to, jak postrzegają nas gracze, ile radości im sprawiamy. Tego nie da się kupić za pieniądze. Jestem pewien, że "Wiedźmin 3" pozwoli nam z optymizmem patrzeć w przyszłość, a kolejne produkcje realizować na jeszcze większą skalę.
Premiera trzeciej części "Wiedźmina" - 19 maja.