REKLAMA

Były premier z zarzutami o niepłacenie alimentów

2019-07-05 09:54
publikacja
2019-07-05 09:54

Prokurator ogłosił podejrzanemu zarzut uchylenia się od obowiązku alimentacyjnego - poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński na łamach piątkowego wydania "Super Expressu". Chodzi o byłego premiera Kazimierza M.

/ fot. Krzysztof Kuczyk, Darek Golik / FORUM

Według ustaleń "Super Expressu" były premier Kazimierz M. został w czwartek przesłuchany przez prokuraturę w związku z niepłaceniem alimentów byłej żonie Izabeli Olechowicz-Marcinkiewicz. "Jego dług to ponad 100 tys. zł. Teraz grozi mu do dwóch lat odsiadki" - czytamy w dzienniku.

"Dochodzenie jest w toku. Prokurator ogłosił podejrzanemu zarzut uchylenia się od obowiązku alimentacyjnego (...) i narażenia przez to pokrzywdzonej na niemożność zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych. Podejrzany nie przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia" - powiedział dziennikowi rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński.

Jak przypomina gazeta małżeństwo uzyskało prawomocny rozwód w październiku 2018 r. Polityk zobowiązany jest do wypłacania byłej żonie 4 tys. zł alimentów miesięcznie.

dma/ mark/

Źródło:PAP
Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (5)

dodaj komentarz
oklahoma_kid
drogo kolesiowi wyszło to ciupcianie, można taniej
carlito1
heheh 4tys zł i podstawowe potrzeby życiowe heheheh
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
prosefor
A za co on jej placi alimenty? Czy ona nie moze isc do pracy?

Powiązane: O tym mówią ludzie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki