REKLAMA
WAŻNE

Katarzyna Hall: Projekt rozporządzenia w sprawie płac nauczucieli - 16 stycznia

2008-01-07 15:42
publikacja
2008-01-07 15:42
Minister edukacji Katarzyna Hall zapowiedziała, że 16 stycznia - podczas spotkania ze wszystkimi związkami nauczycielskimi- zostanie przedstawiony konkretny projekt rozporządzenia w sprawie płac nauczycieli. Wtedy także zostaną podane konkretne propozycje kwot podwyżek. Katarzyna Hall nie powiedziała, czy zostanie spełniony postulat związkowców, którzy żądają 50 proc. podwyżek.

Szefowa MEN dodała, że postara się jak najlepiej przygotować do rozmów ze związkami nauczycielskimi. Hall zapewniła, że resort chce się konsultować zarówno ze związkami, jak i całym środowiskiem oświatowym.

Minister edukacji wyraziła nadzieję, że środowiska nauczycielskie będą usatysfakcjonowane ministerialnymi propozycjami. Jak dodała, jeśli jednak związkowcy nie zrezygnują z manifestacji planowanej na 18 stycznia- to wtedy również się z nimi spotka.
Źródło:IAR
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (5)

dodaj komentarz
~belferka
Pracuję w szkole, mam 1200 na rękę muszę kupowac nowe książki bo szkoły nie stać, płacic za papier ksero bo szkoły nie stać, mam za to życ i się rozwijać? chcecie aby wasze dzieci były dobrze nauczone i przygotowanie do egzaminów, Większość nauczycieli pracuje na dwóch etatach żeby sie utrzymać, kiedy mają Pracuję w szkole, mam 1200 na rękę muszę kupowac nowe książki bo szkoły nie stać, płacic za papier ksero bo szkoły nie stać, mam za to życ i się rozwijać? chcecie aby wasze dzieci były dobrze nauczone i przygotowanie do egzaminów, Większość nauczycieli pracuje na dwóch etatach żeby sie utrzymać, kiedy mają się kształcić i za co? Potrzebujemy godnych zarobków
~Janusz
kupujesz jeszcze kredę i papier toaletowy do szkolenego W.C. bo szkoły nie stać.
~SAS
obiecane było przed wyborami ? BYŁO !
~Gosia
Jeżeli ktoś nie pracował w zawodzie nauczyciela, to powinien przed swoją wypowiedzią na ten temat dobrze się zastanowić. Generalizowanie w takiej formie jak zaprezentowano jest moim zdaniem nie na miejscu. Proponuję najpierw popracować chociaż rok w zawodzie nauczyciela (najlepiej w klasie pierwszej na dowolnym etapie kształcenia) Jeżeli ktoś nie pracował w zawodzie nauczyciela, to powinien przed swoją wypowiedzią na ten temat dobrze się zastanowić. Generalizowanie w takiej formie jak zaprezentowano jest moim zdaniem nie na miejscu. Proponuję najpierw popracować chociaż rok w zawodzie nauczyciela (najlepiej w klasie pierwszej na dowolnym etapie kształcenia) i dopiero się wypowiadać.
~greg
50% podwyżki? chyba ich pogieło i może jeszcze im wydłużyc płatne wakacje ? Do roboty nieroby !!!!

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki