Kasety i skrytki bankowe w Kredyt Banku

Kasety i skrytki bankowe w Kredyt Banku

Wyjeżdżając na wakacje warto pomyśleć o zabezpieczeniu drogich przedmiotów, których nie zabieramy ze sobą. Kredyt Bank oferuje możliwość wynajęcia kaset i skrytek bankowych.

Jeśli klient zdecyduje się na skorzystanie z oferty Kredyt Banku, powierzony depozyt trafi w skrytce lub specjalnej kasecie do pomieszczeniach skarbcowych banku. Zarówno kasety, jak i skrytki są otwierane dwoma kluczami - jeden otrzymuje klient, drugi natomiast pozostaje w banku. Klient może w dowolnej chwili zajrzeć do depozytu i sprawdzić jego zawartość, w specjalnie do tego przygotowanych i zabezpieczonych pomieszczeniach. Dostęp do skrytek lub kaset może mieć także upoważniona przez klienta osoba.

Umowa o wynajmie kasety lub skrytki bankowej może zostać zawarta na czas określony lub nieokreślony. Za wynajęcie kasety zapłacimy 1,50 zł dziennie, 30 zł za miesiąc lub 200 zł za cały rok. Wynajęcie skrytki sejfowej kosztuje odpowiednio 2 zł dziennie, 50 zł miesięcznie lub 350 zł rocznie.

Bank może przyjąć na przechowanie także większe przedmioty, np. antyki czy obrazy. W takim przypadku opłata za przechowanie depozytu wynosi 5 zł dziennie, 20 zł miesięcznie lub 50 zł rocznie. Przedmiot taki jest przechowywany w specjalnym opakowaniu oznaczonym przez klienta. Bank może również na koszt klienta dodatkowo ubezpieczyć powierzony depozyt.

AR

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl