Karty płatnicze dla Firm w ofercie Toyota Bank

W ofercie Toyota Banku znajduje się pełny wachlarz kart zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. W przypadku firm Toyota Bank oferuje korzystanie z dwóch rodzajów kart: karty debetowej Toyota Quick Silver lub karty typu charge Toyota Amber Gold.

Karta debetowa Toyota Quick Silver jest bezpośrednio związana z kontem firmowym klienta. Podczas dokonywania płatności w sklepie lub np.: wypłaty gotówki w bankomacie konto firmowe klienta zostaje od razu obciążone odpowiednią kwotą transakcji. Korzystając z karty debetowej firma może korzystać z środków do wysokości aktualnego stanu rachunku ewentualnie powiększonego o dostępny limit linii kredytowej.

Druga karta oferowana przez Bank: Toyota Amber Gold, to karta biznesowa typu charge. Jest to karta z odroczonym terminem płatności, z której firma może korzystać do wysokości przyznanego indywidualnie limitu. Na koniec miesiąca konto, z którym powiązana jest karta należy zasilić środkami w wysokości równej obciążeniom w danym okresie rozliczeniowym. Karta typu charge to interesujące rozwiązanie dla firm, ma wszelkie funkcjonalności karty kredytowej ale wymaga stałej kontroli środków zgromadzonych na koncie. Roczna opłata za wydanie karty Toyota Amber Gold obejmuje pełny pakiet oferowanych przez Bank serwisów ubezpieczeniowych: podróżny, domowy, asystent, informacyjny, medyczny i prawny.

Obie karty oferowane dla firm działają we wszystkich punktach oznaczonych logo VISA na całym świecie. Używając kart płatniczych klienci Toyota Banku mogą w wygodny i bezpieczny sposób dokonywać płatności w sklepach, wypłacać gotówkę w bankomatach czy płacić za wykonane transakcje w internecie.

Wszystkie karty wydawane przez Toyota Bank oprócz paska magnetycznego wyposażone są w bezpieczny mikroprocesor w standardzie EMV, co zapewnia kompatybilność kart wydawanych przez różne organizacje płatnicze. Mikroprocesor znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa wykonywanych transakcji, przede wszystkim to skuteczne narzędzie do walki ze skimmingiem, który polega na kopiowaniu zawartości paska magnetycznego karty. Do dnia dzisiejszego nikomu nie udało się jeszcze złamać i skopiować zawartości mikroprocesora.

Po zawarciu Umowy z Bankiem klient otrzymuje wraz z wybranym produktem dodatkowo Tabelę Oprocentowania oraz Tabelę Opłat i Prowizji, gdzie w sposób czytelny i bez żadnych ukrytych opłat na jednej stronie zawarte są wszystkie szczegółowe informacje o kosztach związanych z posiadanym produktem.

Klienci korzystający z kart oferowanych przez Toyota Bank, zarówno klienci indywidualni jak i biznesowi stale korzystają z 1% zwrotu gotówki za transakcje bezgotówkowe w ponad 25 tysiącach punktów. Promocją objęte są m.in.: płatności za paliwo, hotele, restauracje, biura podróży czy sprzęt sportowy i elektroniczny. To dodatkowy atut podnoszący atrakcyjność produktów kartowych Banku.

Oferta Toyota Banku powinna usatysfakcjonować zarówno małe jak i duże podmioty gospodarcze. Wachlarz produktów - w tym również kart płatniczych - oferowanych przez Bank, jest konkurencyjny i stanowi ciekawą alternatywę dla rynku usług sektora bankowego.

Dariusz Duszyński
Kierownik Produktu ds. Kart Płatniczych

/ Przegląd Finansowy Bankier.pl


Artykuł pochodzi z Numeru Specjalnego Przeglądu Finansowego Bankier.pl

Partnerem wydania jest Toyota Bank Polska

Polecane
Najnowsze
Popularne