Karta Kredytowa Samochodowa już dostępna dla klientów Alior Banku i Link4

Alior Bank we współpracy z Link4 wprowadził do swojej oferty Kartę Alior Bank MasterCard Gold Samochodową. Dokonując za jej pomocą transakcji bezgotówkowych klient otrzymuje premię na zakup paliwa i środki do wykorzystania na zakup polisy ubezpieczeniowej w Link4.
Karta Kredytowa Samochodowa oferuje klientom 1,5% premii na zakup paliwa oraz 1% premii na zakup polisy w Link4. Premia na zakup paliwa, która automatycznie obniża zadłużenie karty, jest naliczana od transakcji bezgotówkowych wykonanych na stacjach benzynowych. Premia na zakup polisy w Link4 gromadzona jest od wszystkich pozostałych transakcji bezgotówkowych. Aby ją wykorzystać, wystarczy w ciągu 30 dni od daty nabycia polisy w Link4 poinformować Contact Center Alior Banku o zakupie ubezpieczenia i chęci sfinansowania go w części lub w całości ze zgromadzonej premii. Alior Bank przeleje wówczas na rachunek karty klienta odpowiednią kwotę.  W Contact Center Alior Banku użytkownik karty w każdej chwili może dowiedzieć się  o wysokości zebranej premii.

Ponadto każdy klient, który dokona pierwszej transakcji bezgotówkowej Kartą Samochodową otrzyma 100 zł w prezencie. Jeśli zdecyduje się również na zakup ubezpieczenia w Link4, dostanie 10% zniżki na główne produkty ubezpieczyciela (OC, AC, Dom24, Dom24 Plus). Klient, który będzie aktywnie korzystał z karty, może zmniejszyć koszt dowolnego ubezpieczenia nawet  o połowę. Co więcej, dokonując płatności Kartą Samochodową klient dostanie 5% zniżki w ponad 100 punktach sprzedaży firmy Inter Cars.

Karta Kredytowa Samochodowa objęta jest bezpłatnym ubezpieczeniem od nieuprawnionych transakcji oraz od rabunku gotówki. Oferuje także bogaty Pakiet Assistance oraz Moto Assistance. 

„Karta Kredytowa Samochodowa wydawana we współpracy z Link4 jest pierwszą co-brandową kartą w ofercie Alior Banku. Połączenie zalet karty paliwowej, programu rabatowego oraz współpracy z firmą ubezpieczeniową sprawia, że jest to jedyna karta na polskim rynku, która zaspokaja wszystkie potrzeby kierowców” – powiedział Michał Hucał, Dyrektor Departamentu Rozwoju Bankowości Detalicznej w Alior Banku. 

„Kredytowa Karta Samochodowa jest unikalnym produktem na naszym rynku. Została stworzona  z myślą o konkretnym kliencie – posiadaczu samochodu. Dlatego oferuje ona specjalne benefity związane z trzema podstawowymi obszarami użytkowania auta, czyli ubezpieczeniem, zakupem paliwa oraz dokonaniem napraw. W każdym z tych obszarów klient może oszczędzić. Konstrukcja tej karty idealnie odzwierciedla strategiczny cel Link4, czyli dostarczenie dobrego produktu, który pozwala klientowi wydawać mniej” – podkreślił Marek Gola, dyrektor pionu sprzedaży, członek zarządu Link4.

/ Alior Bank
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne