Karol Karski z PiS : Wierzę ministrowi sprawiedliwości

Według posła Karola Karskiego wszystko wskazuje na to, że premier usunie dziś z rządu ministrów z partii koalicyjnych. Polityk Prawa i Sprawiedliwości powiedział w Programie Trzecim Polskiego Radia, że zastąpią ich ludzie kompetentni i godni zaufania.

Karski dodał, że były minister spraw wewnętrznych Janusz Kaczmarek okazał się człowiekiem słabym, który nie umiał odejść z klasą. Poseł zapewnił, że PiS chce powierzać stanowiska państwowe uczciwym profesjonalistom. Partia nie może zagwarantować, że zawsze tak będzie, ale, jak zapewnił Karski, będzie bez wahania usuwać ze stanowisk wszystkich, którzy zawiodą, także członków PiS.

Poseł Karski wyraził opinię, że przeciwko twierdzeniom Andrzeja Leppera, według którego minister sprawiedliwości, Zbigniew Ziobro miał go poinformować o akcji CBA przeciwko niemu, przemawia fakt, że po rozmowie Ziobry z Lepperem były kontynuowane działania zmierzające do przyjęcia łapówki w zamian za odrolnienie ziemi. Karski przyznał, że Ziobro jako członek rządu spotykał się z Lepperem. Zapewnił, że wierzy ministrowi sprawiedliwości.
Źródło: IAR

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 2,2% IX 2017
PKB rdr 3,9% II kw. 2017
Stopa bezrobocia 6,9% IX 2017
Przeciętne wynagrodzenie 4 473,06 zł IX 2017
Produkcja przemysłowa rdr 4,3% IX 2017

Znajdź profil

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl