REKLAMA

Kancelaria Prezydenta oburzona wpisem Millera

2012-12-14 19:57
publikacja
2012-12-14 19:57
Bronisław Komorowski lubi ironię, ale nie w takim wykonaniu - tłumaczy szefowa biura prasowego prezydenta Joanna Trzaska - Wieczorek.

Wczoraj po wystąpieniu prezydenta w więzieniu w Białołęce, gdzie był w stanie wojennym internowany, szef SLD Leszek Miller napisał na portalu społecznościowym: "Według Komorowskiego w Białołęce szczekały na niego psy, a zomowcy mieli groźne miny. Co za koszmar".

Joanna Trzaska-Wieczorek w rozmowie z IAR nie ukrywała, że wpisem jest oburzona. "Prezydent często w formie anegdot wspomina trudny i ciężki czas internowania, mimo że był to czas okupiony także jego osobistą ofiarą" - powiedziała mówiła. Podkreśliła, że ironia nie przystoi tym, którzy stali po stronie osób trzymających ujadające psy, nie przystoi tym, którzy stali po stronie osób strzelających do robotników i nie przystoi także panu Leszkowi Millerowi.

W rocznicę 13 grudnia prezydent spotkał się na warszawskiej Białołęce z opozycjonistami z PRL-u i z młodzieżą.

Informacyjna Agencja Radiowa/ Białek/ab

Źródło:IAR
Tematy

Otwórz konto sobie i dziecku i zyskaj 200 zł w promocji na zakupy u naszych partnerów.

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~mik
niestety,absolweci WUMLu ,nie wszyscy,mają taki poziom dowcipu.P.prezydent nie jest mi bliski ze względu na wypowiedzi o byłym prezydencie(jakomarszałek Sejmu),natomiast syty nigdy nie zrozumie głodnego.Miller-pogrobowiec komuny powinien milczeć.Niestety,dano mu szansę,był premierem Wolnej Polski i ma jeszcze czelność niestety,absolweci WUMLu ,nie wszyscy,mają taki poziom dowcipu.P.prezydent nie jest mi bliski ze względu na wypowiedzi o byłym prezydencie(jakomarszałek Sejmu),natomiast syty nigdy nie zrozumie głodnego.Miller-pogrobowiec komuny powinien milczeć.Niestety,dano mu szansę,był premierem Wolnej Polski i ma jeszcze czelność ośmieszać kogoś,kto bał się stupajek moskiewskich.Panie towarzyszu Miller-milcz waści,wstydu oszczędz.Mężczyznę poznaje sie nie po tym,że potrafi mówic,tylko po tym kiedy powinien milczeć.

Powiązane: Polityka

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki