Kaczyński: wszystko zależy od sumień

2013-03-07 20:41
publikacja
2013-03-07 20:41
Ponad 100 zarzutów Jarosława Kaczyńskiego wobec rządu, profesor Gliński na tablecie i krótka riposta Donalda Tuska. Tak w największym skrócie przebiegła sejmowa debata nad wnioskiem PiS o wotum nieufności wobec rządu. Kandydat na premiera rządu technicznego - Piotr Gliński przysłuchiwał się dyskusji z sejmowej galerii w towarzystwie swoich współpracowników. Wcześniej przedstawił swój program w jednej z sejmowych sal, ale tylko posłowie PiS i dziennikarze przyszli go posłuchać. Profesor wygłaszał podobne przemówienia przy okazji licznych organizowanych przez PiS debat eksperckich.

Po zakończeniu debaty Jarosław Kaczyński powiedział IAR, że- jego zdaniem- "pomysł z tabletem zdał egzamin, bo nawet prasa światowa pisze o tym, że kandydat na premiera nie został dopuszczony do głosu". Prezes PiS zauważył, że profesor Gliński wygłosił bardzo interesujące, ponad godzinne wystąpienie i wyraził nadzieję, że być może niektórzy "coś z tego jednak usłyszeli".

Jarosław Kaczyński podkreślił, że nie jego uzasadnienie wniosku o wotum, ale propozycje profesora powinny być przedmiotem dyskusji w Sejmie. Przebieg dyskusji nie był- zdaniem prezesa PiS- satysfakcjonujący i nie może być podstawą do oceny szans na przegłosowanie wniosku.

Według Jarosława Kaczyńskiego, naprawdę niewielu posłów twierdziło, że diagnoza rzeczywistości przedstawiona przez PiS jest nieprawdziwa. "Jeżeli chodzi o to, że ten rząd rządzi źle, to poza samą Platformą i PSL wszyscy to przyznają" - stwierdził prezes PiS.

Skomentował też zarzut kłamstwa postawiony w debacie przez premiera.

Jego zdaniem, "Platforma wyspecjalizowała się w sytuacji, w której białe to czarne, a czarne to białe". .Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/I.Szczęsna/dydŹródło:IAR
Tematy
Rozwiń firmę z terminalem płatniczym

Rozwiń firmę z terminalem płatniczym

Advertisement

Komentarze (7)

dodaj komentarz
~Baca
tak,tak, wymorduj własne dzieci byle tylko nie ruszyć POst-komuny. Kaczyński to wróg, bo chce dobrych Rządów dla Polski, nie koniecznie z Żydo-Bolszewii.
No i jakim prawem posiada tablet, czy ma POzwolenie na taki sprzęt szpiegowski, z którego chce siłą obalić Ukochanego Przywódce exUBeków i ZOMO.
~kartoflana polska
kaczyński to nie wróg tylko demagog i populista, niebezpieczny jak Lenin, Stalin i Hitler....
poedukuj się........
~Baca odpowiada ~kartoflana polska
mnie nie przeszkadza taki wróg który rozdaje chleb, ale taki za którym POdąża "seryjny samobójca"
~kartoflana polska odpowiada ~Baca
co przez 2 lata on rozdał, pieniądze podatników?
Niech odda swoją dolę za FOZZ i Telegraf.........buahahahahahahaha
~Mama odpowiada ~kartoflana polska
A swoją drogą ciekawe kto mu ten tablet nakręcił,żeby chodził? Hofman?
~kartoflana polska odpowiada ~Mama
a nauczył sie już obsługiwać konto w banku?......buahahahahahaha
~patrycja
Wszyscy tylko nie Kaczynski zarozumialy bufon,nie byloby rzadzenia ,tylko Smolensk ,Smolensk p stokroc Smolensk.Tyle w nim msciwosci i jak to sie ma do katolika za ,ktorego sie uwaza.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki