Kaczyński za 4 lata na emeryturze? Ziobro reaguje

Jarosław Kaczyński jest architektem zwycięstw obozu Zjednoczonej Prawicy, architektem całego obozu i nie wyobrażam sobie, aby miał odejść z polityki – podkreślił w poniedziałek szef Solidarnej Polski, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

(fot. Kacper Pempel / Reuters)

W niedzielę podczas pikniku rodzinnego zorganizowanego pod hasłem: "Dobry czas dla Polski" w mazowieckiej miejscowości Kuczki-Kolonia, w gminie Gózd, prezes PiS Jarosław Kaczyński mówiąc o dokonaniach rządu i o programie obozu Zjednoczonej Prawicy na jesienne wybory parlamentarne, podkreślił: "Wierzę, że uzyskamy dla tego programu poparcie i wierzę, że za cztery lata ktoś, kto będzie stał w tym miejscu - bo ja już swoje lata mam, więc to pewnie nie będę ja - będzie mógł powiedzieć: kolejny raz dotrzymaliśmy słowa" - dodał.

Ziobro był pytany podczas konferencji prasowej w Kielcach, czy "może widzi się na miejscu prezesa Kaczyńskiego" za cztery lata. "Jarosław Kaczyński jest architektem zwycięstw obozu Zjednoczonej Prawicy, architektem całego obozu i nie wyobrażam sobie, aby miał odejść z polityki i spoglądać z boku" – mówił szef MS.

"Jestem przekonany, że siła i energia, pasja z jaką Jarosław Kaczyński realizuje politykę sprawi, że za cztery i osiem lat, i dłużej też, będzie patronował całemu obozowi i będzie gwarantem realizacji naszych zobowiązań wobec Polski i Polaków. I gwarancją naszych zwycięstw" – podkreślił minister sprawiedliwości. 

autor: Katarzyna Bańcer

Źródło: PAP
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
2 0 lelo1949

A mielony nieświeży

! Odpowiedz
7 3 karbinadel

Lenin wiecznie żywy

! Odpowiedz
6 6 oorim

Przecież to taka kaczka.. tak samo jak rozpad PiS po 2007 roku aby uniknąć "dorzynania watahy" itp... to wszystko aby uśpić czujność przeciwników, zrobić mylne wrażenie itp...

! Odpowiedz
10 8 jes

Ale jakoś Zbysiu wyobraziłeś sobie życie bez niego gdy uciekłeś z pisu bo wydawało ci się, że tłuszcza pójdzie za tobą. Gdyby nie to, że klęczałeś i przepraszałeś Nieinternowanego nie byłoby cię teraz. A szkoda, że nie byłeś stanowczy w swojej decyzji.

! Odpowiedz
7 15 uczen_manueli_g

W testamencie politycznym /tak jak kiedyś Lenin/ , wielki wódz na swego następce wybrał już Dominika Tarczyńskiego , ponieważ jest to jedyny członek partii, który umie stanowczo rozmawiać po angielsku.
https://www.youtube.com/watch?v=TYSX2vI7oPk

Pamiętajmy: Tarczyński jak Dzierżyński a nawet słoń Dominik.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne