REKLAMA

Kaczyński apeluje o promocję szczepień. "Musimy w końcu z tą zarazą wygrać"

2021-07-23 22:01
publikacja
2021-07-23 22:01
Kaczyński apeluje o promocję szczepień. "Musimy w końcu z tą zarazą wygrać"
Kaczyński apeluje o promocję szczepień. "Musimy w końcu z tą zarazą wygrać"
/ PiS

Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas wyjazdowego posiedzenia klubu parlamentarnego podkreślał, że Polski Ład daje przełomową możliwość rozwoju Polski, apelował też do polityków o promocję szczepień przeciw Covid-19 - wynika z wypowiedzi uczestników spotkania, z którymi rozmawiała PAP.

Klub PiS zebrał się w piątek po południu na wyjazdowym posiedzeniu pod Warszawą.

"Prezes podczas wystąpienia podkreślał wagę Polskiego Ładu, że to istotny program, daje przełomową możliwość rozwoju Polski i że dzięki niemu ogromne pieniądze mogą trafić do samorządów" - powiedział PAP jeden z uczestników spotkania.

"Zaznaczył, że niezbędna jest jeszcze większa aktywność parlamentarzystów w terenie, spotkania z mieszkańcami i pokazywanie korzyści z wprowadzenia tego programu" - dodał rozmówca PAP.

Polski Ład to firmowany przez partie tworzące Zjednoczoną Prawicę nowy program społeczno-gospodarczy na okres po pandemii. Jego fundamenty to 7 proc. PKB na zdrowie; obniżka podatków dla 18 mln Polaków (w tym kwota wolna od podatku do 30 tys. zł i podniesienie progu podatkowego z 85,5 tys. zł do 120 tys. zł), inwestycje, które wygenerują 500 tys. nowych miejsc pracy, mieszkania bez wkładu własnego i dom do 70 mkw. bez formalności, a także emerytura bez podatku do 2500 zł.

Prezes PiS - jak relacjonował inny uczestnik posiedzenia - zwrócił się też do polityków z apelem, aby aktywnie włączyli się w promocję programu szczepień przeciw Covid-19. Kaczyński miał mówić, że "musimy w końcu z tą zarazą wygrać, a tylko szczepienia są drogą do tego".

W czasie posiedzenia pojawiła się też kwestia uchwały sanacyjnej przyjętej na niedawnym kongresie PiS, która zakłada, że współmałżonkowie, dzieci, rodzeństwo oraz rodzice posłów i senatorów PiS nie mogą zasiadać w radach nadzorczych państwowych spółek.

"Szef mówił, że ta uchwała to twarda konieczność i że musimy kontynuować jej wdrażanie" - powiedział jeden z rozmówców PAP. (PAP)

autor: Rafał Białkowski

rbk/ mok/

Źródło:PAP
Tematy
Woda pod Twoją marką i stojąca za nią historia

Woda pod Twoją marką i stojąca za nią historia

Advertisement

Powiązane: Koronawirus w Polsce

Komentarze (69)

dodaj komentarz
kenn
Jeśli ktoś nie widział - lekarze analizują efekty uboczne szczepionek (nie pokażą tego w żadnych głównych propagandowych mediach):

https://www.bitchute.com/video/JtJlqjVD2Hp1/
bha
Filozofie od siedmiu boleści, a jaki jest wpływ, działanie i skutki uboczne w rozprzestrzeniania się wirusa covid tragedię innych zakażenie ich, szczególnie przez notoryczną krótkowidztwo ludzkie, głupotę, kpinę, bezmyślność, nieostrożność, brak przestrzegania DDM, antycovidu antyszczepu, nawiedzeńców, niby jasnowidzów Filozofie od siedmiu boleści, a jaki jest wpływ, działanie i skutki uboczne w rozprzestrzeniania się wirusa covid tragedię innych zakażenie ich, szczególnie przez notoryczną krótkowidztwo ludzkie, głupotę, kpinę, bezmyślność, nieostrożność, brak przestrzegania DDM, antycovidu antyszczepu, nawiedzeńców, niby jasnowidzów itp.Cóż... Pewnie nie mały!!!!!!!!!!!!!!!, ale o tym nikt celowo nie wspomina, ani tym bardziej nie pomyśli nie bez celu. Ludzki krótkowidztwo etc. Pandemii w jej trwania, rozprzestrzeniania się mutowaniu jak najbardziej niestety sprzyja,nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Niestety.
kenn odpowiada bha
"jaki jest wpływ, działanie i skutki uboczne w rozprzestrzeniania się wirusa"
- widzimy za to wyraźnie wpływ, działanie i skutki (nie tylko uboczne) rozprzestrzeniania się wirusa pt. chciwość, dyktatura i NWO - na to przymykasz oczy??? :P
kenn odpowiada bha
To nie filozofie. To uczciwe wypowiedzi lekarzy, które obiektywne media również powinny pokazywać. Filozofią (i to najgorszego sortu) jest to, co nam serwują politycy ostatnio - wszystkich krajów. :P Tego też nie zauważyłeś? :P A może Twoim głównym źródłem informacji jest tvp albo tvn, także tych 'naukowych'? :P
kenn odpowiada kenn
Jeszcze raz podkreślę, jeśli nie dotarło do Ciebie: POWINNY pokazywać.

A teraz się zastanów lepiej nad swoimi wypowiedziami.
kenn odpowiada bha
Następna kwestia: a jaki jest wpływ, działanie i skutki uboczne szczepionek???

Największym na razie wirusem jest ten, co siedzi w Twojej głowie: wirus strachu napędzany medialną propagandą, którą powtarzasz tutaj od pewnego czasu na forum niczym darmowy sprzedawca "filozofii" elit :P Przypomnij sobie historię
Następna kwestia: a jaki jest wpływ, działanie i skutki uboczne szczepionek???

Największym na razie wirusem jest ten, co siedzi w Twojej głowie: wirus strachu napędzany medialną propagandą, którą powtarzasz tutaj od pewnego czasu na forum niczym darmowy sprzedawca "filozofii" elit :P Przypomnij sobie historię i co się działo przed II wojną światową, a także w innych podobnych okolicznościach i porównaj do tego co teraz rządy forsują. Pomyśl trochę, zamiast bezmyślnie zaślepiony uprzednio zasianą Tobie paniką gadać wszystkim to, co Ci w usta wkładają.
bha odpowiada kenn
To też widzę coraz częściej i też wspominam pisząc komentarze. Niestety na całym świecie tak jest Wyzysk, chciwość, żerowanie na innych i to coraz częściej. Ale do tematu... nie odwracam kota ogonem od niewygodnego tematu, sprawy o którym wyżej napisałem, a który pewnie bardzo w oczy kole!!! skoro został celowo To też widzę coraz częściej i też wspominam pisząc komentarze. Niestety na całym świecie tak jest Wyzysk, chciwość, żerowanie na innych i to coraz częściej. Ale do tematu... nie odwracam kota ogonem od niewygodnego tematu, sprawy o którym wyżej napisałem, a który pewnie bardzo w oczy kole!!! skoro został celowo przemilczny i zmieniony na inną sprawę i wątek niestety.
kenn odpowiada bha
Oba (i jeszcze kilka innych) są ze sobą powiązane. Popatrz co się dzieje w Australii i innych krajach.

https://www.youtube.com/watch?v=KmaYpnKo2x0
bha odpowiada kenn
Sam się zastanów krótkowidzu nad swoimi i tobie podobnych wypowiedziami do czego dobrego w Pandemii prowadzą?????????? cały czas na świecie przecież trwającej. Pomyśl choć trochę bez krótkowidzącego swojego wielkiego ego i punktu widzenia niby bez wad, niby nie omylnego i wszystko najlepiej niby wiedzącego, kpiącego,Sam się zastanów krótkowidzu nad swoimi i tobie podobnych wypowiedziami do czego dobrego w Pandemii prowadzą?????????? cały czas na świecie przecież trwającej. Pomyśl choć trochę bez krótkowidzącego swojego wielkiego ego i punktu widzenia niby bez wad, niby nie omylnego i wszystko najlepiej niby wiedzącego, kpiącego, wątpiącego, lekceważącego problem covid Pandemii, która pochłonęła już i to tylko w oficjalnych danych 4mln150tyś ofiar. Brak więcej słów.

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki