3,1400 zł
-3,38% -0,1100 zł
Komputronik SA (KOM)

Zmiany w składzie Zarządu Komputronik S.A.

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 35 / 2019
Data sporządzenia: 2019-11-20
Skrócona nazwa emitenta
KOMPUTRONIK S.A.
Temat
Zmiany w składzie Zarządu Komputronik S.A.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd Komputronik S.A. (Emitent) informuje, że w dniu 20 listopada 2019 r. Pan Krzysztof Nowak pełniący funkcję członka zarządu Emitenta złożył rezygnację z zajmowanej funkcji ze skutkiem na dzień 30 listopada 2019 r. Jako przyczynę rezygnacji podał względy osobiste. Jednocześnie Pan Krzysztof Nowak nadal pozostanie Dyrektorem Finansowym Emitenta, jednak w ograniczonym wymiarze czasu pracy.
W tym samym dniu, na podstawie uchwały Rady Nadzorczej Emitenta, do pełnienia funkcji Wiceprezesa Zarządu Emitenta został powołany Pan Sebastian Pawłowski (obecnie Wiceprezes Zarządu Komputronik Biznes sp. z o.o. oraz Prezes Zarządu Movity sp. z o.o. - spółek zależnych Emitenta). Pan Sebastian Pawłowski jako Wiceprezes Zarządu Emitenta odpowiedzialny będzie za rozwój sprzedaży do klientów biznesowych.
Pan Sebastian Pawłowski z branżą IT związany jest od 2002 roku. Jest absolwentem Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie na rynku IT, w zakresie sprzedaży, realizacji oraz utrzymania projektów informatycznych. Karierę zawodową rozpoczął od pracy serwisanta, następnie wdrożeniowca, Product Managera, aż po osobę zarządzającą zespołami oraz spółkami. Współpracował z Prokom Software S.A., następnie swoją ścieżkę kariery kontynuował pracując dla integratorów IT: EMAX S.A., Winuel S.A. i Sygnity S.A. W okresie od 2003 do 2008 roku odpowiedzialny był za wsparcie sprzedaży, realizację oraz prowadzenie projektów dla instytucji finansowych i ubezpieczeniowych, zarządzanie zespołem oraz produktami zarządzania dokumentów i optymalizacji procesów biznesowych. Do Grupy Kapitałowej Emitenta dołączył w 2008 roku. Jego głównym zadaniem był rozwój sprzedaży i wdrożeń rozwiązań procesowych. Od 2012 roku zajmuje stanowiska zarządcze w spółkach należących do Grupy Kapitałowej Emitenta: Prezesa Zarządu Movity sp. z o.o., a od 2016 roku Wiceprezesa Zarządu Komputronik Biznes sp. z o.o.
Pan Sebastian Pawłowski nie prowadzi działalności konkurencyjnej wobec Emitenta, ani nie jest wspólnikiem w konkurencyjnej spółce cywilnej, spółce osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej, bądź nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej, jako członek jej organu. Nie został również wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonego na podstawie ustawy o KRS.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2019-11-20 Wojciech Buczkowski Prezes Zarządu
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 1 sel

Nieźle musieli przekombinować , że uciekają .. ?

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.