REKLAMA

KGHM blisko giełdowego szczytu

Krzysztof Kolany2020-12-18 14:30główny analityk Bankier.pl
publikacja
2020-12-18 14:30
fot. Bartłomiej Kudrowicz / FORUM

W dzisiejszym wykresie tygodnia skupimy się na notowaniom akcji KGHM. Zbliżają się one do poziomu 200 zł, a więc są notowane blisko najwyższych poziomów w swej 23-letniej giełdowej historii - mówi Krzysztof Kolany, główny analityk Bankier.pl.

KK

Źródło:
Krzysztof Kolany
Krzysztof Kolany
główny analityk Bankier.pl

Analityk rynków finansowych i gospodarki. W zakresie jego zainteresowań leżą zarówno Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, jak i rynki zagraniczne: Nowy Jork, Londyn i Frankfurt. Specjalizuje się w rynkach metali szlachetnych oraz monitoruje politykę najważniejszych banków centralnych. Analizuje wpływ sytuacji gospodarczej na notowania akcji, kursy par walutowych i ceny surowców. Jest trzykrotnym laureatem organizowanego przez NBP prestiżowego konkursu im. W. Grabskiego dla dziennikarzy ekonomicznych w kategoriach dziennikarstwo internetowe (2010) oraz polityka pieniężna i stabilność finansowa (2018 i 2019). Otrzymał także tytuł Herosa Rynku Kapitałowego 2016 przyznawany przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Tel.: 697 660 684

Tematy
Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Komentarze (1)

dodaj komentarz
robsono
Czy KGHM jest blisko szczytu - to zależy na jakie dane się patrzy. Jeśli na dane korygowane o odcięcia dywidendy - to historyczne szczyty już zostały pobite.Tutaj jest to fajnie wytłumaczone https://jakoszczedzacnagieldzie.pl/kghm-czy-to-szczyt-wszech-czasow/ Nie wiedziałem, że można tak manipulować wykresami :)

Powiązane: Koronawirus na GPW i giełdach światowych

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki