REKLAMA

KE: Paszporty covidowe ważne przez 9 miesięcy od pełnego zaszczepienia

2021-11-25 13:12
publikacja
2021-11-25 13:12
KE: Paszporty covidowe ważne przez 9 miesięcy od pełnego zaszczepienia
KE: Paszporty covidowe ważne przez 9 miesięcy od pełnego zaszczepienia
fot. Michał Kość / / FORUM

Komisja Europejska zaproponowała w czwartek skrócenie czasu ważności certyfikatów covidowych do 9 miesięcy od momentu pełnego zaszczepienia.

"Od początku pandemii Komisja aktywnie poszukiwała rozwiązań gwarantujących bezpieczny swobodny przepływ osób w skoordynowany sposób. W związku aktualnym rozwojem sytuacji i dowodami naukowymi proponujemy przyjęcie przez Radę nowego zalecenia. (...) Naszym głównym celem jest uniknięcie stosowania różnych środków w całej UE" - powiedział w czwartek na konferencji prasowej w Brukseli komisarz UE ds. sprawiedliwości Didier Reynders, przedstawiając propozycje zmian.

(PAP)

asc/ jar/

Źródło:PAP
Tematy
Szukasz kierowcy? Opublikuj ogłoszenie za 89,28 zł

Szukasz kierowcy? Opublikuj ogłoszenie za 89,28 zł

Advertisement

Komentarze (4)

dodaj komentarz
tusiaczektuch
Ciekawe że ludzie który na codzień nie interesują się jakoscią żywności która jedzą bo jedzą wysoko przetworzone g@wno i nie interesują się jakością powietrza którym oddychają a do tego mają wiele nie zdrowych nawyków nagle mają problem żeby się zaszczepić? Bo nie wiedzą czy szczepionka im nie zaszkodzi bo Ciekawe że ludzie który na codzień nie interesują się jakoscią żywności która jedzą bo jedzą wysoko przetworzone g@wno i nie interesują się jakością powietrza którym oddychają a do tego mają wiele nie zdrowych nawyków nagle mają problem żeby się zaszczepić? Bo nie wiedzą czy szczepionka im nie zaszkodzi bo nie wiadomo co w niej jest. Bo ludzi boli żeby zrobić coś dla dobra innych.
eagleeye
A jak mam rozumieć stwierdzenie "pełne zaszczepienie" ile iniekcji 2 czy 3 czy może 4 albo 5 ???
marekpoznan
Zaraz zaraz, przecież mówiliście że dwie dawki zapewnią ochronę na kilka lat a jak zaszczepicie 70% populacji to wirus zniknie..?
taki-ktos-jak-ja
To była tylko mądrość etapu. "Koniec i bomba. A kto uwierzył (oryg. czytał) ten trąba." - W.Gombrowicz

Powiązane: Epidemia koronawirusa z Chin

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki