0,5100 zł
-1,54% -0,0080 zł
KCI SA (KCI)

Informacja o realizacji strategii inwestycyjnej spółki KCI SA

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 31 / 2019
Data sporządzenia: 2019-10-24
Skrócona nazwa emitenta
KCI
Temat
Informacja o realizacji strategii inwestycyjnej spółki KCI SA
Podstawa prawna
Treść raportu:
W nawiązaniu do Strategii działalności inwestycyjnej spółki KCI S.A. na lata 2019-2030 przyjętej uchwałą nr 8 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia KCI S.A. z dnia 26 czerwca 2019 r. podanej do wiadomości raportem bieżącym nr 19/2019 oraz w nawiązaniu do raportu bieżącego 28/2019 z dnia 24 września 2019 r. w sprawie Informacji o realizacji strategii inwestycyjnej spółki KCI SA, Zarząd KCI S.A. "Emitent" informuje, że w ramach kontynuowania działań, które poprzez obronę dobrego imienia członków władz Emitenta, w konsekwencji mają służyć obronie interesów, dobrego wizerunku członków grupy kapitałowej KCI SA, jak i samej Spółki przed wrogimi działaniami zewnętrznymi, pomówieniami i mową nienawiści, a także mają służyć właściwej ocenie i wycenie Emitenta, w dniu 23 października 2019 r. Przewodniczący Rady Nadzorczej KCI S.A. Grzegorz Hajdarowicz złożył dwa prywatne akty oskarżenia przeciwko osobom fizycznym z miejscowości Warszawa i Rawa Mazowiecka, które za pomocą sieci Internet, w listopadzie 2018 roku na portalu internetowym zamieściły wpisy, szkalujące dobre imię oskarżyciela prywatnego oraz go znieważają, tj. noszą znamiona czynu zabronionego stypizowanego w art. 212 § 1 i § 2 k.k. w zw. z art. 216 § 1 i § 2 k.k. w zw. z art. 11 § 2 k.k.

Powyższe wskazuje, na determinację w realizacji przyjętej przez Spółkę strategii polegającej na obronie interesów i dobrego imienia członków grupy kapitałowej KCI SA, a Zarząd Emitenta konsekwentnie będzie realizował ten cel strategiczny.

Szczegółowa podstawa prawna:

Art. § 19 ust. 1 pkt 6 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 marca 2019 r. - w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim
Art. 17 ust. 1 Rozporządzenia MAR

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2019-10-24 Piotr Łysek Prezes Zarządu
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.