REKLAMA

Jarosław Kaczyński na kwarantannie. Miał kontakt z osobą zakażoną

2020-10-19 14:07, akt.2020-10-19 15:20
publikacja
2020-10-19 14:07
aktualizacja
2020-10-19 15:20
fot. Adam Chełstowski / FORUM

Wicepremier, szef PiS Jarosław Kaczyński po kontakcie z osobą zakażoną koronawirusem udaje się na autokwarantannę; prezes czuje się dobrze, będzie wykonywał swoje obowiązki zdalnie - poinformował wicerzecznik PiS Radosław Fogiel.

"Po informacji o kontakcie, w ramach obowiązków służbowych, z osobą zarażoną COVID-19, prezes PiS Jarosław Kaczyński - zgodnie z zaleceniami GIS - udaje się na autokwarantannę do czasu dalszych decyzji służb sanitarnych" - poinformował w poniedziałek Fogiel.

Jak dodał, wicepremier, szef PiS czuje się dobrze, a swoje obowiązki "w miarę dostępnych możliwości będzie realizował z domu".

Fogiel w rozmowie z PAP poinformował, że Jarosław Kaczyński dowiedział się o kontakcie z osobą zakażoną w siedzibie partii przy ul. Nowogrodzkiej.

"Niezwłocznie po otrzymaniu informacji pan prezes udał się do domu, gdzie będzie oczekiwał na wytyczne służb sanitarnych" - zapowiedział wicerzecznik PiS.

Fogiel informację o kwarantannie szefa PiS zamieścił na Twitterze.

"Szambo wylewające się pod tweetem na temat kwarantanny Prezesa PiS jest niewiarygodne, skrajne chamstwo i nienawiść. Stan umysłu +formacji anty-PiS+ w całej okazałości, jeśli ktoś ciekaw. I tacy ludzie lubią tu robić z siebie ofiary i żalić się, że +są atakowani przez PiS+" - zareagował Fogiel na obraźliwe komentarze, jakie zaczęły się pojawiać pod wcześniejszym wpisem.

rbk/ par/

Źródło:PAP
Tematy
Wybierz konto firmowe, które zarabia na Ciebie i zyskaj premię do 1250 zł.

Wybierz konto firmowe, które zarabia na Ciebie i zyskaj premię do 1250 zł.

Komentarze (36)

dodaj komentarz
jacek-19
Ja mam nadzieje, ma choroby no i odpowiedni wiek. Moze ?
rysiek58
Zbigniew S. uciekł do Oslo. Prosi o pomoc i azyl. Widać, że tym razem nie na żarty się wystraszył.
jes
Nieinternowany się chowa chwilowo aby uniknąć niewygodnych pytań o Giertycha (jego wicepremier) czy Stonogę. Tych aresztowań już się nie da inaczej wytłumaczyć jak modelem białoruskim.
kutasikaczor
łubu dubu łubu dubu niech zyje nam prezes naszego klubu niech żyje nam, niech mu gwiazdka pomyslności ngdy nie zagasnie a kto z nami nie wypije niech sie pod stół skryje,
a może ...... kto wie ..... jest szansa .....
grzegorzkubik
Już w necie pojawiło się trochę postów od tzw. „inteligencji" z życzeniami najgorszymi. No ale czego można się spodziewać po ludziach bez honoru i ambicji.
demeryt_69
Czy masz na myśli tzw. inteligencję żoliborską?
jes
W takim razie czego się spodziewałeś się po Kaczyńskim???
Honoru nie ma a fakt, ambicje ma by przywrócić Polskę na socjalistyczną ścieżkę, którą prowadził jego ojciec.
anty12
Giertych przezyl zamach a Jarek zes sie ze strachu ze pojdzie siedzeic to wymyslil sobie kwarantanne. Nei zdzwiwie sie jak kartofel zfinguje swoja smierc, bo juz czuje zapach g od kartofla ze strachu przed zeznaniami Giertycha.
marian_evangelista
Obwieszczam narodziny nowego rządowego trollika Rysia. Jeszcze jest młody i nieopierzony ale poparcie ma więszke niż zapas wazeliny. Przypadkowo miejsce narodzin pokrywa się ze źródłem zaparcia. W senie poparcia. Freudowska pomyłka

Powiązane: Zakażeni koronawirusem

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki