Jak zwiększyć emeryturę ? Ruszyła telewizyjna kampania edukacyjna firmy Tax Care

Dramatycznie niskie kwoty spodziewanych emerytur spędzają sen z powiek niejednemu przedsiębiorcy. Są jednak sposoby, by temu zaradzić. Firmy Tax Care i Skandia rozpoczęły telewizyjną kampanię edukacyjną, promującą cykl artykułów dotyczących możliwości dodatkowego oszczędzania i inwestowania z myślą o godziwie zabezpieczonej przyszłości.


Przez dwa miesiące, począwszy od 17 stycznia br., we wszystkie dni powszednie w kanale TVN24 będą emitowane spoty promujące porady księgowych Tax Care w zakresie dodatkowych inwestycji w emerytury. To temat, który w dużym stopniu dotyczy przedsiębiorców – z wyliczeń wynika bowiem, że ich emerytury będą najniższe. Niestety, aby utrzymać dotychczasowy poziom życia na emeryturze, trzeba podjąć kroki już dzisiaj – nie można liczyć tylko na obowiązkowy ZUS i OFE. Dlatego księgowi z Tax Care poruszają wiele wątków związanych z zabezpieczeniem przyszłości. Każdą z porad będzie można znaleźć na stronie internetowej www.taxcare.pl i w profilu firmy na Facebook: http://www.facebook.com/TaxCare.  

– Większość osób prowadzących działalność gospodarczą opłaca na ZUS najniższe składki, niezależnie od tego, jakie są ich realne dochody. A to oznacza, że każdy przedsiębiorca może liczyć tylko na minimalną emeryturę od państwa. Nawet właściciel dobrze prosperującej firmy dostanie niewiele. 30-letni dziś przedsiębiorca może w przyszłości otrzymać emeryturę wynoszącą zaledwie 3% jego ostatniego dochodu. Chcemy uświadomić przedsiębiorcom, co mogą zrobić, gdy jest jeszcze na to czas – mówi Adrian Jarosz, prezes Tax Care.

Z serii artykułów przygotowanych przez Tax Care przedsiębiorcy oraz wszyscy zainteresowani tematem dowiedzą się między innymi, jakiej emerytury mogą się spodziewać  i w jaki sposób mogą samodzielnie zabezpieczyć swoją przyszłość, by utrzymać dotychczasowy poziom życia. Kampania Tax Care i Skandii ma uświadomić przyszłym emerytom, że choć temat świadczeń emerytalnych wydaje się bardzo odległy, to kiedy stanie się aktualny, niewiele już będzie można zrobić./ Tax Care
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~Gunio

Księgowi z Tax Care.... buahahahaha...... wciskacze funduszy, a nie księgowi...... no ale brzmi wiarygodniej. Lipa.

!