REKLAMA

Jak tanio latać? Wywiad Bankier.pl

2015-08-07 06:00
publikacja
2015-08-07 06:00
YAY Foto

Biblia Taniego Latania sprawi, że Twoim głównym problemem nie będzie to skąd wziąć pieniądze na bilety lotnicze, ale to skąd wziąć czas na podróże! - tak na swoim profilu pisze Dawid Dudek. Postanowiliśmy sprawdzić czy da się tanio latać po świecie, a także czy trzeba poświęcać na to dużo czasu?

(YAY Foto)


Anna Drozd: Twój profil na Facebooku polubiło już prawie 24 tys. osób, to duży sukces. Dlaczego chcesz dzielić się tą wiedzą z innymi?

Dawid Dudek: Dlaczego nie? Bardzo kocham podróże, gdy tylko mogę, jestem za granicą, dlaczego inni nie mają latać tanio, albo za darmo. Sprawia mi to dużą przyjemność. To jest niesamowite uczucie kiedy ktoś nagle pisze do mnie e-mail: słuchaj poleciałem do Egiptu na all inclusive za 300 zł z całą rodziną.

Anna Drozd: A czy to wszystko dzięki Tobie?

Dawid Dudek: Dzięki mnie się nie dzieje nic, ja tylko inspiruję. Jeżeli ktoś wykaże pasję i zaangażowanie, to mnie to bardzo cieszy.

Anna Drozd:
Organizujesz szkolenia o tym, jak kupić bilet lotniczy za 1 euro. Czy pokazujesz gotowe rozwiązania, prowadząc za rękę osobę, która chce tanio podróżować, czy są to tylko wskazówki?

Dawid Dudek: Pokazuję mechanizmy. Jak działają systemy rezerwacji biletów, w jaki sposób można obejść pewne rzeczy? Jak to zrobić żeby za bilet, który kosztuje 1000 zł zapłacić 200 zł, ponieważ 80% ceny biletu, to podatki? Gdzie ten bilet kupić? Jak uzyskać cash back? Nie daję gotowych rozwiązań. Jeżeli ktoś nie wykaże własnej inicjatywy, to lepiej żeby nie bawił się w tanie latanie.

Anna Drozd: Czy Twoim zdaniem trzeba posiadać dużą wiedzę, aby latać tanio? Czy nie da się inaczej? Jak tanio podróżować?

Dawid Dudek: Przede wszystkim nigdy nie kupować biletów na stronie linii lotniczej. Powód jest prosty. W cenie biletu lotniczego, jest mało ceny biletu lotniczego, tak jak kiedyś pytano, ile jest cukru w cukrze. Zazwyczaj w cenie biletu lotniczego, którą widzimy na stronie internetowej, cena podatku i innych opłat dodatkowych to nawet 90%. Można zrobić tak, aby tego w ogóle nie zapłacić...

Cała rozmowa w materiale Bankier.tv.

UWAGA KONKURS ! KONKURS ZAKOŃCZONY !!! Dziękujemy za udział ! Niebawem poznacie zwycięzców konkursu!

Obejrzyj uważnie rozmowę w naszym materiale. Warto, również dlatego, że do wygrania są 3 książki „Biblia Taniego Latania” z autografem Dawida Dudka oraz pomoc przy zakupie tanich biletów! Pytanie konkursowe znajdziesz w materiale video. Na wasze odpowiedzi, nie dłuższe niż 500 znaków, czekamy do 10 sierpnia 2015 r, do północy. Wysyłajcie je na adres e-mail: konkurs@bankier.pl. Nagrodzimy trzy najbardziej kreatywne spośród nadesłanych do Nas odpowiedzi.

Regulamin Ogólny Konkursów dostępny pod linkiem https://www.bankier.pl/konkursy/regulamin_ogolny

Jak tanio latać? - WYWIAD BANKIER.PL

Źródło:
Tematy
Kredyt dla firm. Marża od 2,4% z ubezpieczeniem. 0% prowizji za udzielenie.

Kredyt dla firm. Marża od 2,4% z ubezpieczeniem. 0% prowizji za udzielenie.

Advertisement

Komentarze (45)

dodaj komentarz
~takietam
Ciekawe ile z tych osób, które tak tutaj zieją nienawiścią było gdzieś poza granicami Polski chociaż raz. Przypuszczam, że pewnie te osoby, które skrytykowały przewodniki i zarzuciły kłamstwo, że Dawid w ogólen podróżuje były w tych miejscach, znają je doskonale i swoje wypowiedzi opierają na własnym doświadczeniu Ciekawe ile z tych osób, które tak tutaj zieją nienawiścią było gdzieś poza granicami Polski chociaż raz. Przypuszczam, że pewnie te osoby, które skrytykowały przewodniki i zarzuciły kłamstwo, że Dawid w ogólen podróżuje były w tych miejscach, znają je doskonale i swoje wypowiedzi opierają na własnym doświadczeniu i poznaniu tego miejsca. Welcom in Poland.
~Dudek
Ela, naucz się angielskiego, potem go używaj, nie umiesz się nim posługiwać to nie rób siary.
~blabla
Kiedy można spodziewać się wyników?
~DawidDudek
Wyniki już podano :)
~ehehe
Dobra, hejt hejtem, normalka jak zwykle, ale GDZIE WYNIKI KONKURSU? I czy w ogóle zostaną podane? Powinny już być. Czy p. Dudek da radę udzielić praktycznych wskazówek, czy też wybierze jakieś banalne loty żeby było mu łatwiej ? :-) To jest ciekawe i to będzie test wiarygodności p. Dawida.
~DAwidDudek
Wyniki podano kilka tygodni temu :)
~Patryk
Wszystko jest w książce i na szkoleniach :) Osobiście wystarczyła mi tylko 1 metoda aby obniżyć loty z 400zł na ok 280zł więc 120zł w kieszeni :) ale to trzeba popróbować bo technik jest wiele :)
~xxx
lepiej wydaj kasę na ortodontę, faflunisz że aż nie daje się tego słuchać!!! Masakra!!!
~esteta
jaki wkurwiający koleś...i ten sepleniący język!!!!
~aristo
Kupienie taniego biletu lotniczego, to jak kupienie w promocji prezerwatywy, samo w sobie przyjemności nie daje ;). To dobre dla ludzi co lubią zwiedzać lotniska, a nie poznawać świat. Jaki sens lecieć na 1 dzień do Peru, lub na cały luty na Bali, gdy non stop leje? Bo najtańsze bilety, to zawsze ograniczenia w czasie, a Kupienie taniego biletu lotniczego, to jak kupienie w promocji prezerwatywy, samo w sobie przyjemności nie daje ;). To dobre dla ludzi co lubią zwiedzać lotniska, a nie poznawać świat. Jaki sens lecieć na 1 dzień do Peru, lub na cały luty na Bali, gdy non stop leje? Bo najtańsze bilety, to zawsze ograniczenia w czasie, a jak chce się optymalnie podróżować, to czas jest ważny i tak naprawdę każdy podróżnik wie, iż sama cena dolotu do pierwszego puntu podróży, to niewielki procent całej podróży. Jeden dzień krócej w NY, to coś nie zobaczysz, jeden dzień dłużej, to strata $ na życie i np. 100zł "zaoszczędzone" przy kupnie lotu w "super promocji", daje na miejscu wyrzucone w błoto 100 $ lub więcej.

Powiązane: Podróże

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki